Oferta warta 2,5 mld funtów może zachęcić Kroenke, Daniel Eck „ zabezpiecza pieniądze ”, NAJNOWSZE wiadomości transferowe

dzień dobry PANI,

Dziesięcioosobowy Arsenal ciężko walczył po porażce, aby wyjść z półfinałów Ligi Europy dobrze przygotowanych na powrót ZEA.

Mano Triggeros i Raul Albiol wyprowadzili Villarreal na prowadzenie 2: 0 w pierwszej połowie godziny po dwóch dobrych okazjach dla Hiszpanów.

Choć Danny Ceballos w 57. minucie zobaczył czerwoną kartkę, zdobywając drugą żółtą kartkę, Nicolas Pepe strzelił ważnego gola daleko od pola karnego.

Mikel Arteta ujawnił wtedy, że jest zadowolony z wyniku, na podstawie tego, jak się sprawy mają.

Hiszpan pochwalił również Bernda Lino za jego występ między kijami i zapewnił, że jest pewien, że Arsenal przejdzie.

Powiedział BT Sport: „Tak, oczywiście nie chcieliśmy tu przyjeżdżać i przegrywać, ale po ewolucji gry musisz przyjąć wynik. Zaczęliśmy być nami, w pierwszej połowie było o wiele więcej
Chwile, w których nas nie było.

„Tak, on jest [Leno] Był naprawdę dobry, kiedy go potrzebowaliśmy przy 2: 0. Uratował nas i na koniec mieliśmy wspaniałą okazję z Oba [Pierre-Emerick Aubameyang] Ale nie byliśmy w stanie wyrównać.

„Jestem pewien, że będziemy mieli szansę wygrać”.

Tymczasem na froncie wykupu oferta Daniela Eka jest wątpliwa po doniesieniach, że współzałożyciel Spotify będzie musiał zaoferować więcej niż to, co obecnie oferuje.

Matt Slater powiedział Athletic: „Kwota, która przyjdzie do Daniela Ek, sugeruje, że jego zdaniem wartość Arsenalu jest warta 1,8 miliarda funtów.

„Przepraszam – to nie sprawi, że Kroenke wstanie z łóżka. Jeśli przyjdzie do niego za 2,5 miliarda funtów, oto punkt wyjścia do rozmowy”.

– Dowiedziałem się, że Ick od jakiegoś czasu myślał o piłce nożnej. Czy Ick lub innych graczy stać na Arsenal, stać na taką ofertę, którą Kroenki potraktowałby poważnie? Tak. Czy to się wkrótce stanie? Nie.

READ  Minuta ciszy dla Melissy Hoskins podczas Mistrzostw Australii w kolarstwie

Wreszcie gol Arsenalu, Nabil Faqir, ugruntował jego fanów w Premier League, potwierdzając, że jego przyszłość z Real Betis jest niepewna.

Powiedział AS: „W tej chwili jestem szczęśliwy w Betis.

„Zrobimy, co w naszej mocy, aby pojechać do Europy. Tak myślę teraz”.

„W piłce nożnej nigdy nie znamy przyszłości. Musimy patrzeć na sezon po sezonie.

„Zawsze ważne jest, aby grać w Europie. Grałem w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej i chcę tam znowu zagrać.”