Spray Bellamy’ego wywołuje burzę w drugiej połowie dla rekinów

Craig Bellamy przez lata dawał sprawiedliwy udział w karabinach maszynowych na pół etatu, a trener z Melbourne Storm ponownie użył innego ze swoich marek w piątek wieczorem, aby pomóc swojej drużynie zmierzyć się z rekinami.

Rekiny były najlepsze w pierwszych 40 minutach, prowadząc 8-6 w pierwszej połowie, ale ciężka rozmowa Bellamy’ego między dwoma połówkami pchnęła jego drużynę do akcji, która wygrała 40-14.

Bellamy powiedział po wygranej: „Był mały, ale może być największy w krótkim czasie”.

„Nie wiem, czy muszą to usłyszeć, ale musiałem to powiedzieć.

„Mogę być trochę słaby na starość w dzisiejszych czasach, więc może nie był to jeden z aerozoli, które mieliby 10 lat temu.

„Były dwie rzeczy, które musieliśmy naprawić i po prostu chciałem mocno to wyjaśnić, a one zareagowały w dobry sposób”.

Harry Grant pokazał swoją klasę w swoim debiucie w Melbourne, a Reims Smith zdobył hat-tricka w relaksującym zwycięstwie, gdy premier awansował na trzecie miejsce przed starciem z Rapito w przyszłym tygodniu.

Umieszczony w początkowym składzie Hawkera po raz pierwszy pod rządami Bellamy’ego, Grant pomógł premierom odnieść pięć zwycięstw w joggingu i kolejny imponujący występ u siebie.

Rekiny dominowały przez większość pierwszych 40 minut, ale Storm napiął mięśnie po przerwie dzięki umiejętnościom Granta i znakomitej decyzji pół-widma.

Grant zablokował ostatnie podanie w trzech próbach w drugiej połowie znakomitym występem w grze pojedynczej, podczas gdy Smith trzykrotnie sam uderzył, by wysłać chwiejne rekiny do czwartej z rzędu przegranej.

Josh Addo-Carr, Tom Easonhout, Toyi Kamikamika i Jahrom Hughes również zdołali przejść na drugą stronę w dominującym pokazie, podczas gdy Brandon Smith nigdy całkowicie nie przegapił połowy lalki kiwi, próbując zacząć od zamka.

Bellamy nie jest pewien, czy nadal będzie używał Granta i Brandona Smitha w drużynie startowej do końca sezonu, czy też jeden z nich zagra na ławce rezerwowych.

READ  Napływają kondolencje po tym, jak dziennikarka zasłabła i zmarła podczas Australian Open

Jedną z jego mocnych stron była umiejętność gry w 80 minut i chcieliśmy zobaczyć, jak on i Brandon zaczęli razem.

„Będziemy to trochę mieszać i co tydzień robić to, co uważamy za najlepsze dla zespołu i jestem pewien, że gracze będą z tego zadowoleni.

Brytyjczycy Nikura i Connor Tracy strzelili jedyne próby rekina podczas rozczarowującej nocy dla Shire, z Bradenem Hamlinem O’leye (kostka) i Wade Grahamem (główka), co spowodowało większą wilgotność w nocy.

Addo-Carr wychwytuje błąd Johnsona i odjeżdża

Próba otwarcia zawodów wyszła na przeciw ścieżce gry, gdy gospodarze skrzyżowali się w 19 minucie firmowego biegu na 90 metrów od Addo-Carr.

Niechlujne podanie Shawna Johnsona minęło Kenny Bromwich, a Kiwi wystawił latającego Addo-Carra na swojej drodze, gdy Storm wyskoczył na 6-2 przewagę.

Ale goście zareagowali szybko, gdy Johnson podstawił się precyzyjnym podaniem, aby wbić Nikorę do dołka, a tylny wioślarz pospieszył, aby zdobyć bramkę.

Nikura ma świetną passę

Przewaga Narrow Sharks w pierwszej połowie byłaby łatwiejsza, gdyby wybrano lepsze opcje w ostatnim starciu i wydawało się to kosztowne, gdy Grant ustawił Eisenhutha po przerwie, aby wyprowadzić gospodarzy na pierwszy plan.

Grant pomógł Kamikamica podwoić dawkę chwilę później i nagle burza wzrosła dwucyfrowo i pozostało niewiele ponad pół godziny.

Rekiny ciężko walczyły, aby wrócić do zawodów, ale luki otwierały się na fantazje premiera i Reims Smith nie potrzebował drugiego telefonu, gdy tak łatwo przekroczył.

Reims Smith wierzy w hat-tricka

Następnie Grant znalazł Jahrome Hughesa przy swojej trzeciej próbie, a Hughes i Brandon Smith pomogli sobie do czterech punktów w miarę wzrostu marginesu.

Reimis Smith strzelił dwie łatwe próby w ciągu sześciu minut, aby zaliczyć hat-tricka, zanim Tracy otrzymała pocieszenie spóźnionego gościa prosto do ostatniej syreny.

READ  Brighton jest bliski podpisania umowy na 8 milionów funtów dla polskiego nastolatka Kaspra Kozłowskiego