Zaawansowane lekcje Cocksedge pomagają Czarnym Paprociom wyprzedzić Australijczyków

W pierwszej połowie po ośmiu próbach Black Ferns z Wallaroos w Christchurch nastąpił moment spóźnienia, co prawdopodobnie idealnie podsumowało sytuację. Oczywiście włączyłeś Kendrę Coxedge, życie i ducha tego zespołu.

Cocksedge, który strzelił bramkę i zapewnił innym graczom znakomite podania przeciwko pękniętemu Australijczykowi, właśnie widział, jak Black Ferns wygrywają rzut karny głęboko na terytorium Australii.

Chętna, by wziąć piłkę w swoje ręce i niezadowolona z tego, co robiło dwóch napastników Wallaro, gdy upadła, pozbawiając ją jej cennego posiadania, odepchnęła obie, spadając jak kilka żółtych szpilek pod koniec meczu. Kręgielnia.

To było trochę komiczne, ale to było jak jej obecność i jej dominacja w tym meczu, a właściwie świetna para Australijczyków. Wydaje się, że nie ma nic, czego nie można zrobić w pogodną i wietrzną noc na stadionie Orangtheuri.

To zapewniło jej ostrą rozmowę ze strony sędziego, ale kara Nowej Zelandii utrzymała się i chociaż Czarne Paprocie nie wykorzystały jej, szkoda została wyrządzona: cztery próby w pierwszej połowie i trzy transfery Cocksedge za prowadzenie 26:0 w pierwszej połowie że Australia by tego nie naprawiła.

Oznacza to, że po 21 testach Australia wciąż będzie musiała zasmakować sukcesu przeciwko czarnej paproci, a Puchar Laurie O’Reilly ponownie zbliża się przed kolejnym sobotnim testem w Adelajdzie.

W końcu zrobiło się trochę brzydko dla australijskiej drużyny, która trafiła na tablicę wyników podczas ostatniego rozdziału gry; Spróbuj w lewym rogu zastąpić Kaczkę Piper.

34-letnia Cocksedge, najbardziej doświadczona z Black Ferns, mająca na koncie 61 meczów (z numerem 8 Charmaine McMenamin, a następnie z 26 występami), zasugerowała, że ​​niedługo przejdzie na emeryturę, co było kolejnym powodem, dla którego tak bardzo za tym tęskniła.

READ  Składy drużyn Super Rugby Pacific: Blues, Highlanders, Crusaders, Chiefs, Hurricanes i Moana Pasifika wymieniają drużyny z rundy 2

Napastnicy Black Fire byli świetni w wykonywaniu stałych fragmentów, a dzięki zawiłym krótkim podaniom w grze wspierającej, pomocnicy Aimee De Plessis i Teresa Fitzpatrick zawsze szukali okazji do ataku, a czasami byli brutalni w obronie poza znakomitym Rohi Deman z nr 10, ale to Cocksedge połączył to wszystko w jedną całość, dzięki szybkości stóp, dłoni i niemal nadludzkiej zdolności do wyprzedzania kogokolwiek o krok.

Trener Wayne Smith zdecydował się zdjąć Cocksedge’a po 46. minucie przy 33:0, a zadanie managementu Wallaroos zostało prawie wykonane przez poddanie – została zastąpiona przez pierwszy dołek w Test Tyla Nathan-Wong.

Ale wróciła po 63 minutach i było 45-0 po tym, jak Nathan Wong podszedł do linii bocznej, aby ocenić kontuzję głowy.

Alana Bremner z Black Ferns pokonuje Mahalię Murphy z Australii w teście Laurie O'Reilly Cup.

W międzyczasie, przed małym tłumem 3813 osób, Australijczycy doświadczali momentów ofensywnych, ale nie mogli znaleźć drogi przez linię obrony, która była tak subtelna, a czasami inspirowana uderzeniem.

Smith będzie zachwycony nie tylko tym, że Czarne Paprocie odnalazły swoją ofensywę wcześnie w idealnych warunkach po tym, jak zostały zmiecione przez ulewny deszcz prawie podczas niedawno udanych, pełnych mistrzostw Pacyfiku Czterech Narodów w Tauranga, Auckland i Whangarei, ale także z ich obrony.

Z jednym testem przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Auckland 8 października, jego drużyna pojawi się na właściwym torze, ale oczywiście test słonecznikowy przyjdzie z dużymi narodami, takimi jak Anglia i Francja.

52- Paprocie (Ruahei Dumant 2, Ayesha Leti-Iiga 2, Joanah Ngan-Woo, Amy du Plessis, Kendra Cocksedge, Luka Connor spróbuj; Kendra Cocksedge 4 minusy, Renee Holmes 2 minusy)