Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

12 najlepszych ofert Apple Watch w Cyber ​​​​poniedziałek jest nadal dostępnych w 2022 roku

Czarny piątek i cyberponiedziałek to jedne z najlepszych okresów w roku, aby zdobyć ofertę technologiczną.

Główne wydarzenie zakupowe w Czarny piątek, które zakończyło się wcześniej w tym tygodniu, zawsze obejmuje mnóstwo ofert na elektronikę, w tym laptopy, komputery stacjonarne, smartfony, sprzęt AGD i urządzenia Internetu rzeczy (IoT).

Jeśli chodzi o Apple, oferty są często nieliczne. Jeśli jednak chcesz odwiedzić różnych sprzedawców detalicznych, w tym Amazon, Walmart i Best Buy, nadal możesz znaleźć kilka klejnotów, w tym modele zegarków Apple Watch, które są w sprzedaży po wydarzeniu i w Cyberponiedziałek.

Sprawdź poniżej najlepsze oferty zegarków Apple Watch w Cyber ​​​​poniedziałek, które są nadal dostępne online.

Najnowsze oferty Apple Watch w Cyber ​​​​poniedziałek

Ostatnim razem, gdy ta strona otrzymała aktualizację, były to najnowsze oferty Apple Watch, które warto sprawdzić:

Najlepsze oferty Apple Watch w Cyberponiedziałek

Oto najlepsze oferty Apple Watch, jakie znaleźliśmy. W dalszej części strony zobaczysz inne interesujące oferty Apple Watch, które zauważyliśmy w Amazon, Best Buy i Walmart.

  • Obecna cena: 449 USD
  • Oryginalna cena: 499 USD

Jeśli chcesz skorzystać z ofert Walmart, ale chcesz mieć zarówno GPS, jak i łączność komórkową, seria 41 mm 8 z tymi funkcjami jest w sprzedaży. Dostępna jest zniżka w wysokości 50 USD.

  • Obecna cena: 279 USD
  • Oryginalna cena: 374 USD

Elegancki zegarek Apple Watch SE pierwszej generacji jest również dostępny w sprzedaży w Walmart. Ten 44-milimetrowy model GPS i telefonu komórkowego jest dostępny w kolorze złotym ze sportowym pierścieniem w kolorze śliwki. Apple Watch SE jest tańszy o 95 USD.

  • Obecna cena: 149 USD
  • Oryginalna cena: 249 USD (teraz to 279 USD)

Wreszcie znaleźliśmy 100 USD zniżki na Apple Watch SE. Ten model, dostępny w Walmart, to urządzenie 40 mm z łącznością GPS i trzema opcjami kolorystycznymi. Możesz wybrać model 44 mm za 149 USD.

Walmart Oferty na Apple Watch w Cyber ​​​​poniedziałek

Oto niektóre z innych ofert Apple Watch Cyber ​​​​poniedziałek, które są teraz dostępne w Walmart:

Najlepsze oferty Apple Watch w Cyberponiedziałek

Oto niektóre z innych ofert Apple Watch Cyber ​​​​Monday, które są teraz dostępne w Best Buy:

Najlepsze oferty przewoźników w Cyberponiedziałek

Podczas gdy wiele znalezionych przez nas ofert Apple Watch wymaga zakupu urządzenia, niektórzy amerykańscy przewoźnicy rozpoczęli własną sprzedaż, oferując zegarki Apple za darmo lub tanio w zamian za rejestrację w usłudze subskrypcji . Oto najlepsze oferty, jakie znaleźliśmy:

AT&T

Używając frazy „Do widzenia, jeden prezent”, AT&T rozdaje klientom Apple Watch SE Darmowy (odpowiednik) Przy zakupie zegarka Apple Watch. Będziesz musiał kupić dwa Apple Watch na raty, dodać co najmniej jedną nową linię i aktywować oba urządzenia. Otrzymasz wtedy do 330 USD kredytu rozliczeniowego.

T Mobile

T-Mobile jest właścicielem ok Zbiór ofert Apple Watch. Wśród ofert jest 100 USD zniżki na serię 8 z aktywowaną nową linią; Możesz kupić Apple Watch SE (2. generacji) za 99 USD z nową linią, a możesz otrzymać darmowy Apple Watch SE1 / SE2 przy zakupie iPhone’a.

sprint

Sprint, część T-Mobile, również oferuje 100 USD zniżki na urządzenia Apple WatchApple Watch Series 8 lub Apple Watch Ultra, gdy aktywujesz linię w planie kwalifikacyjnym.

Widmo mobilne

Przewoźnik oferuje klientom trzy miesiące Wejście na smartwatch jest bezpłatne Przy zakupie zegarka Apple Watch.

Przy tak wielu sprzedawcach detalicznych, którzy podążają za modą na Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek, chodzenie od sklepu do sklepu i znalezienie najlepszej oferty na poszukiwany produkt może być trudne.

Przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu najlepszych ofert, jakie mogliśmy znaleźć na produktach Apple Watch, i będziemy nadal monitorować narzędzia do śledzenia cen, sprzedaż starszych produktów oraz to, czy sprzedawcy detaliczni, w tym Amazon, Best Buy i Walmart, konkurują ze sobą o spadki cen.

Produkty Apple Watch nie trafiają do sprzedaży tak często, jak wiele innych smartwatchy, ale kiedy już się pojawią, postaramy się znaleźć najlepsze dostępne oferty pasujące do różnych budżetów – i to może obejmować odnowione modele.

Czarny piątek odbywa się co roku w ostatni piątek listopada. W 2022 roku Czarny piątek wylądował 25 listopada.

Dziś, po Święcie Dziękczynienia, rozpoczyna się sezon zakupowy w Stanach Zjednoczonych. Jednak w ostatnich latach Czarny piątek został przedłużony do pełnego tygodnia wraz z Cyberponiedziałkiem.

Internetowy poniedziałek przypada po Święcie Dziękczynienia i Czarnym Piątku. Chociaż pierwotnie był kojarzony z elementem handlu elektronicznego w zakupach online, dziś jest używany przez wielu sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych do promowania sprzedaży technologii, w tym laptopów, smartfonów, tabletów i elektroniki domowej.

W 2022 roku Cybernetyczny poniedziałek przypada na poniedziałek, 28 listopada.

ZDNET przeszukał wyprzedaże w Cyber ​​​​poniedziałek, aby znaleźć najlepsze oferty w tym roku, a wiele z nich jest nadal dostępnych:

Nasi eksperci podzielili najlepsze oferty według sprzedawcy, marki i kategorii, które można zobaczyć poniżej.

Oferty na Cyberponiedziałek są nadal dostępne u sprzedawcy

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek są nadal dostępne według marki

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek są nadal dostępne według kategorii

Oto niektóre z najtańszych ofert, które znaleźliśmy nadal dostępne:

Oferty na blogi na żywo w Cyber ​​​​poniedziałek są nadal dostępne

Na koniec, jeśli chcesz zobaczyć oferty Cyberponiedziałku z naszego bloga na żywo:

READ  Pliki Cydii są wznawiane po nieoficjalnym procesie App Store przeciwko Apple