Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

kopanie, przyzwyczajenie | Wiadomości internetowe Otago Daily Times

Mario Streakers: BATTLE LEAGUE

Od: Nintendo Dla: Nintendo Switch ★★ +

Mam słabość do Mario Strikers.

Mój starszy brat podniósł z piersi przeciwnika wersję Nintendo Wii, Mario Strikers Charged i spędziliśmy ze sobą niezliczone godziny.

Pomysł brutalnej wersji kreskówkowej piłki nożnej, w której Bowser uderza piłkę rękami i uderza innych graczy w płotki elektryczne, to fajny pomysł. Jest szybki i głupkowaty i całkowicie ignoruje ideę, że sport musi być poważny. Miło to wspominam.

Wyobrażam sobie, że wiele dzieci dorośnie z miłymi wspomnieniami z Battle League, ale smutno jest myśleć, że to, co grają, jest płytką, żądną treści wersją tego, co kiedyś było świetne.

W Battle League wybierasz drużynę czterech postaci Mario i grasz w piłkę nożną. W menu jest 10 postaci i pięć stadionów do wyboru.

Możesz ulepszać swoje postacie za pomocą sprzętu, dzięki czemu są jeszcze lepsze w piłce nożnej. Kupujesz sprzęt za monety. Monety zdobywasz grając w piłkę nożną. Możesz rozgrywać turnieje składające się z kilku następujących po sobie meczów piłki nożnej.

Piłka nożna, piłka nożna i piłka nożna. To jest gra.

Każda gra z wcześniejszych epok gier z większym sercem będzie miała listę postaci i stadionów do odblokowania. Battle League tego nie robi. Battle League to tylko gra w piłkę nożną. Nie jest to z natury złe. Problem w tym, że piłka nożna nie jest zabawą. Wspaniale jest spędzić godzinę na kanapie z przyjacielem, ale szybko się to starzeje.

Standardowy czas meczu to cztery minuty, z których większość spędzisz z tobą i twoim przeciwnikiem strzelając gole. Twój przeciwnik, sztuczna inteligencja, przeciwnik online lub przyjaciel przejmie piłkę i prawdopodobnie ją odzyska. Zaatakujesz strzał, który zostanie zablokowany przez bardzo silnego bramkarza. To jest pętla rozgrywki meczu.

Możesz obejść super potężnego bramkarza, będąc biegłym, co prawie gwarantuje pokonanie sztucznej inteligencji. Zabawa nie przychodzi, chyba że grasz przyjaciela, który może aktywnie zrozumieć, co robisz.

READ  Nowa i niesamowita funkcja Gmaila pozwala wyłączyć powiadomienia telefoniczne z pulpitu!

Innym sposobem na zdobywanie bramek jest podniesienie kuli, która pozwala na „mocne uderzenie”. Aby wykonać mocne uderzenie, w pełni ładujesz strzał i wykonujesz krótką, szybką akcję. Mario, Bowser lub ktokolwiek, kogo grasz, odda porywający strzał w długiej animacji, po której przeciwnik będzie musiał nacisnąć przycisk zacieru, aby spróbować go zatrzymać. Wszelkie gole zdobyte w ten sposób są warte podwójne punkty. Problem polega na tym, że to sprawia, że ​​próba strzelania normalnych bramek jest bezwartościowa, a gra jest zawsze fajniejsza, jeśli ją wyłączysz.

Ilość animacji jest również bardzo mała. Na postać przypada jeden ruch o wysokim trafieniu, ale jest kilka animacji postaci, które świętują po zdobyciu gola. Te animacje są zabawne, ale przygotuj się na częste oglądanie tych samych kreskówek.

Udekorowałem Yoshiego ekwipunkiem, aby stał się moim głównym napastnikiem. Słuchanie, jak dumnie świętuje podczas wykonywania sztuczek, jest zabawne, ale słyszałem, jak mówił „Yo wa ha ha!” Tyle razy teraz, że mnie to frustruje. Pomijam to za każdym razem.

Battle League oferuje trochę zabawy, ale czuje się niekochana. Gry imprezowe w jednym formacie mogą być świetne, a Super Smash Bros. jest tego najlepszym przykładem. Ale Battle League w ogóle nie próbuje. W rozgrywce nie ma żadnych niuansów ani innych treści, które mogłyby cię zainteresować. Piłka nożna jest jak mała gra.

Rozumiem, że gra kosztuje 20 dolarów, ale tak nie jest. Wygląda na to, że Nintendo sprawiło, że podstawowa rozgrywka wyglądała dobrze, pobierając pełną cenę za grę i nazywając ją dniem.