Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Serwujemy przyjacielską rywalizację w Nintendo Switch Sports, już dostępne!

29.04.22

Przełącznik Nintendo

Ucz się więcej

Chwyć swój sprzęt i wejdź na Spocco Square z Nintendo Switch™ Sport Gra!

W najnowszej iteracji Wii Sports™ Seria, w której możesz grać sam lub zmierzyć się z rodziną i przyjaciółmi w sześciu różnych dyscyplinach sportowych: Piłka nożna, siatkówka, kręgle, tenis, badminton i chambara (To rodzaj miecza).

Teraz, jeśli myślisz: „Nigdy wcześniej nie uprawiałem sportu. Czy nadal mogę grać w tę grę?”, absolutnie! Niezależnie od tego, czy jesteś częścią Wild Turkeys*, czy nigdy nie nosiłeś butów do kręgli, łatwe sterowanie ruchem umożliwia dostęp do torów wodnych (lub stadionu, boiska itp.) niezależnie od poziomu doświadczenia.

Jest czas na zabawę!

Dodaj emocji do niektórych swoich ulubionych sportów!

piłka nożna:

Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam, czy z przyjaciółmi**, możesz wypróbować wiele różnych trybów piłkarskich Nintendo Switch Sport.

  • Rzuty karne: Możesz zmierzyć się z jednym przeciwnikiem na jednego Przełącznik Nintendo Zamów w Shoot-Out ***. Każdy gracz otrzyma pięć prób zdobycia bramki i zobaczy, kto może zdobyć najwięcej punktów. Przymocuj kontroler Joy-Con™ do mocowania paska na nogę, aby kopnąć gigantyczną piłkę w kierunku coraz bardziej kurczących się celów.

  • cztery na cztery: Graj 4v4 ze znajomym w tym samym systemie, **** online ze swoją załogą lub dołącz do grupy online w losowym meczu. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów w ciągu trzech minut.

  • jeden na jednego: Niezależnie od tego, czy chcesz grać online, czy w tym samym systemie, ty i twój przyjaciel możecie rywalizować o to, kto zdobędzie najwięcej punktów w ciągu dwóch minut.

  • Bezpłatne praktyki: W tym trybie dla jednego gracza jesteś tylko ty i piłka. Możesz doskonalić swoje umiejętności do woli.

Siatkówka:

Poślij piłkę nad siatką, aby spróbować uderzyć w ziemię obok przeciwnika w siatkówce. Pamiętaj jednak, że będziesz musiał uniemożliwić przeciwnej drużynie odwzajemnienie przysługi. Trzymaj jednego Joy-Cona i przesuwaj go, aby służyć, ustawiać, blokować, uderzać i szybować w drodze do zwycięstwa.

READ  Jak usunąć swoje konto w przeglądarce lub na iPhonie

kręgle:

W Bowling możesz grać sam lub w drużynach dwuosobowych, starając się strącić kręgle na końcu toru. Gdyby każdy gracz miał Joy-Con, każdy mógłby rzucić na raz – bez czekania! Spróbuj być ostatnim graczem stojącym w Survival Bowling lub rywalizuj na wymagających torach w Special Bowling.

Tenis ziemny:

Gotowy na huśtawkę rzeczy? Tenis pozwala trzymać i poruszać kontrolerem Joy-Con jak rakietą, aby wykonywać różne rodzaje wymachów. Spróbuj dodać do ujęcia obrót w górę lub w tył, przekręcając kontroler.

Badminton:

W Badmintonie możesz trzymać jednego Joy-Cona i poruszać nim jak wiosłem, aby wykonywać różne rodzaje wymachów i oddawać potężne, miażdżące strzały. Uderzaj lotką w tę i z powrotem przez siatkę i wygrywaj pule, aby zdobywać punkty.

chambara:

Chambara pozwala atakować przeciwnika trzymając kontroler Joy-Con obiema rękami tak, jakbyś trzymał miecz. Wykorzystaj zarówno atak, jak i gardę, aby zaskoczyć przeciwnika.

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas na Spocco Square! Pamiętaj jednak, że nikt nie chce odczuwać niezamierzonej złości ze strony kontrolera. Użyj paska na nadgarstek kontrolera Joy-Con, bądź świadomy otoczenia i upewnij się, że masz dużo miejsca do zabawy.


Miłej gry!