Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostatnia aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla drażni przyszłość serii, zawiera powiązanie Assassin’s Creed Mirage

Najnowsza aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla pojawiła się mniej więcej tydzień temu i wraz z poprawkami błędów i ostatnią aktualizacją fabularną zawiera misję powiązaną z następną grą z serii: Assassin’s Creed Mirage.

Misja łącząca nosi nazwę Shared History i występuje w niej Roshan, mentor głównego bohatera jako Mirage. W tym zadaniu połączysz siły z bohaterem Walhalli, Eivorem, gdy odkryjesz, że mają wspólnego wroga. W najnowszej aktualizacji fabularnej Eivor ponownie łączy się ze starymi przyjaciółmi i po raz ostatni walczy ze starymi wrogami. według EurogamerTa aktualizacja fabularna zawiera również elementy fabularne związane z Mirage, ponieważ nazwa staje się bardziej widoczna w istniejących segmentach gry.

Inne funkcje obejmują funkcję wymiany kaptura, dzięki której Eivor może dowolnie zakładać lub zdejmować kultową czapkę Assassin’s Creed. Są to czysto kosmetyczne opcje, które nie wpływają na rozgrywkę skradającą się. Gracze mogą również odebrać darmowy przedmiot premium w sklepie Animusa. Większość przedmiotów w sklepie zostanie ostatecznie odebrana w ten sposób; Jedynym wyjątkiem są przedmioty licencjonowane. Nagrody festiwalowe można również znaleźć we wszystkich sklepach kupieckich po ukończeniu zadania Pierwsza noc Samhaim.

Ogłaszając tę ​​aktualizację, Ubisoft dał też jasno do zrozumienia, że ​​gra nie otrzyma aktualizacji Nowy tryb Game Plus. Możesz przeczytać pełne informacje o łatce Oficjalna strona Ubisoftu.

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

READ  Jak skonfigurować kartę eSIM na nowym iPhonie 14 • TechCrunch