Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ogłoszenie miesięcznego składu gier PlayStation Plus na grudzień 2022 r

Sony Interactive Entertainment ona ma ogłosić Miesięczny skład gier na grudzień 2022 r Play Station Subskrybenci Plus Essential. Wszystkie tytuły będą dostępne od 6 grudnia do 2 stycznia.

Pełna lista miesięcznych gier przedstawia się następująco:

  • Biomutant (PS5i PS4) – Kombinacja umiejętności walki wręcz, strzelania i mutanta Praca W tym otwarty światPostapokaliptyczna opowieść kung fu RPG. Plaga pustoszy ziemię, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona stoją podzielone. Eksploruj świat pogrążony w chaosie i zdecyduj o jego losie — czy będziesz jego wybawcą, czy też poprowadzisz go ku mroczniejszemu losowi? Przekoduj swój kod genetyczny, aby zmienić sposób, w jaki wyglądasz i graj, mieszaj i dopasowuj części, aby tworzyć unikalną broń bojową, pistolety, strzelby, strzelby i nie tylko. Wersja na PS5 oferuje natywną obsługę 4K i HDR oraz trzy różne tryby graficzne.
  • Boski nokaut Wydanie założyciela (PS5, PS4) — Ta strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, wprowadzana bezpośrednio do PlayStation Plus, nadaje temu gatunkowi zupełnie nowy wymiar. Zadaj wrogom obrażenia, aby uczynić ich wrażliwymi, a następnie wyrzuć ich z areny z wyjątkowego widoku z perspektywy trzeciej osoby. Wybierz spośród 10 grywalnych bóstw rzucających kamienie jako Herkules lub dzierżyj Mjolnira jako Thor. Następnie walcz na różnych arenach, używając ich specjalnej mechaniki do opanowania. Graj trzy na trzy Przejście Trybuj ze znajomymi, aby odkrywać różne tryby gry lub eliminować ich w hardkorowych pojedynkach jeden na jednego i dwóch na dwóch. Boski nokaut Zawiera cross-play i cross-progress. Ta edycja założyciela jest odblokowana Boski nokaut i dodatkową zawartość do gry, a także Boski nokautSkórka inspirowana Smite.
  • Legendarna Edycja Mass Effect (PS4) – Przeżyj ponownie legendę komandora Sheparda w uznanej przez krytyków grze efekt masowy Potrójne z Legendarna Edycja Mass Effect. Zawiera podstawową zawartość dla jednego gracza i ponad 40 treści do pobrania z efekt masowyi Efekt masowy 2I efekt masy 3 Gry, w tym bronie, tarcze i pakiety promocyjne — zremasterowane i zoptymalizowane pod kątem rozdzielczości 4K Ultra HD. ekspertyza Bogaty i oszałamiająco szczegółowy świat, w którym twoje decyzje mają głębokie konsekwencje dla działań i wyników.

Katalog gier PlayStation Plus Extra i Premium na grudzień 2022 r. zostanie ogłoszony jeszcze w tym miesiącu.

READ  Czujnik snu Google Nest Hub za darmo do 2023 roku