Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięzca konkursu „I’m a Celebrity” nosi imię Sama Thompsona, Tony’ego Bellew i Nigela Farage’a

Zwycięzca konkursu „I’m a Celebrity” nosi imię Sama Thompsona, Tony’ego Bellew i Nigela Farage’a

  • Napisane przez Iana Younga
  • Reporter zajmujący się rozrywką i sztuką

Źródło obrazu, Jamesa Gurleya/ITV/Shutterstock

Skomentuj zdjęcie,

Sam Thompson powiedział, że zwycięstwo było „spełnieniem marzeń”

Gwiazda Made In Chelsea, Sam Thompson, został koronowany na Króla Dżungli po tym, jak został zwycięzcą tegorocznego konkursu „Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!”

W niedzielny finał reality show ITV Thompson pokonał rywalizującego boksera Tony’ego Bellew oraz byłego lidera UKIP i Partii Brexit Nigela Farage’a.

31-latek był faworytem bukmacherów.

Drugie miejsce zajął były zawodnik wagi ciężkiej Bellew, a trzeci był Farage, który był najlepiej opłacanym współpracownikiem z pensją w wysokości 1,5 miliona funtów.

Byli wśród 12 gwiazd, które trzy tygodnie temu wkroczyły do ​​australijskiej dżungli.

Thompson powiedział, że był „naprawdę zachwycony” swoim zwycięstwem, i dodał: „Nie sądziłem, że w ogóle zostanę zaproszony na ten program, nie mówiąc już o siedzeniu tutaj”. [on the winner’s throne]„.

Powiedział widzom: „Jestem bardzo wdzięczny, bardzo wam dziękuję. Od lat marzyłem o zrobieniu tego programu i otrzymaniu zaproszenia, a wy właśnie spełniliście marzenie chłopca”.

Sympatyczna i entuzjastyczna osobowość Thompsona okazała się hitem wśród widzów.

Wcześniej podczas niedzielnego finału powiedział, że udział w programie był „jak sen, z którego nawet nie chcę się budzić”.

„Spędziłem najlepszy czas i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie” – powiedział gospodarzom Ant & Dec.

Ta pozytywna reakcja pojawiła się pomimo tego, że w niedawnym badaniu z buszu poproszono ich o zjedzenie takich rzeczy, jak pochwa świni i penis wielbłąda.

Źródło obrazu, ITV/Shutterstock

Skomentuj zdjęcie,

Od lewej do prawej: Sam Thompson, Tony Bellew i Nigel Farage docierają do finału

Thompson poprawiła swoje trzecie miejsce w programie Celebrity Big Brother w 2017 r. Opuścił Made In Chelsea w 2019 r. i obecnie prowadzi program w Hits Radio i współprowadzi oficjalny podcast Love Island.

Dziewczyna Thompsona to Zara McDermott, która zyskała sławę na Love Island, zanim przeniosła się do Made In Chelsea, a następnie w tym roku do Strictly Come Dancing.

Opublikowała film, na którym ona i inni kibice wiwatują, gdy Thompson został uznany za zwycięzcę konkursu „Jestem gwiazdą”.

Pomiń zawartość Instagrama, 1

Czy chcesz zezwolić na treści z Instagrama?

Ten artykuł zawiera treści udostępnione przez Instagram. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o Twoją zgodę, ponieważ mogą one używać plików cookie i innych technologii. Możesz przeczytać Instagram Polityka Cookie I Polityka prywatności Przed akceptacją. Aby wyświetlić tę zawartość, wybierz opcję Zaakceptuj i kontynuuj.

Koniec treści na Instagramie, 1

W drodze do finału „Jestem gwiazdą” Thompson został pochwalony za opowiedzenie się w zeszłym roku na temat zdiagnozowanego u niego zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD).

„W żadnym wypadku nie wstydzę się swojego ADHD” – powiedział w zeszłym tygodniu. „Ale wiem, że czułabym się lepiej w szkole, gdyby zdiagnozowano mnie w młodszym wieku.

„Ponieważ tak naprawdę mówiłem: «Jestem kiepski we wszystkim»”.

Farage jest „szczęśliwy” z trzeciego miejsca

Zwolennicy Farage’a gorąco wspierali jego zwycięstwo, ale prezenter GB News powiedział, że „nie może być szczęśliwszy” z trzeciego miejsca.

Pomimo pewnych nieporozumień podczas programu, polityk powodujący podziały stwierdził, że jest zaskoczony, że pozostali uczestnicy byli dla niego tak mili.

„To było interesujące. Oczywiście byli ludzie o bardzo odmiennych poglądach na brexit i inne tematy, ale nigdy nie wywołałem tam żadnej debaty politycznej – ani jednej przez cały czas, gdy tam byłem” – powiedział.

„Inni tak zrobili ze mną, ale myślę, że udało mi się ich przekonać, że trzeba szanować prawo drugiej osoby do posiadania odmiennego punktu widzenia. I nie było żadnych głośnych kłótni… ale przeprowadziliśmy porządne dyskusje I myślę, że ostatecznie mam nadzieję, że pozostali kandydaci uszanują Mój punkt widzenia”.

Według skonsolidowanych ocen, które nie są jeszcze dostępne dla ostatniego tygodnia, program każdego wieczoru przez pierwsze dwa tygodnie trwania serialu oglądało średnio 8,3 miliona widzów.

Oznacza to spadek o ponad dwa miliony w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, kiedy zwyciężyła piłkarzka Jill Scott, a były sekretarz zdrowia Matt Hancock zajął trzecie miejsce.

READ  TV Tonight: Czy wyścigi powinny mieć miejsce w preferencjach randkowych? To jest bezlitosne pytanie | talk show