Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

DJ z Northampton Town przeprasza za zagranie „Last Christmas” zespołu Wham!  Whamaggedon zniszczył ponad 7000 ludzi

DJ z Northampton Town przeprasza za zagranie „Last Christmas” zespołu Wham! Whamaggedon zniszczył ponad 7000 ludzi

DJ klubu Northampton Town FC przeprosił za puszczenie utworu „Last Christmas” zespołu Wham! W jednej z ostatnich gier potencjalnie zrujnował grę „Whamaggedon” dla tysięcy osób.

W Whamaggedon gracze starają się uniknąć trafienia! Klasyczny aż do Wigilii, wychodzą z gry, gdy to usłyszą.

2 grudnia podczas meczu Northampton Town z Portsmouth DJ Matt Facer podjął niefortunną decyzję o zmianie utworu. „Nigdy nie widziałem, żeby ludzie traktowali to tak poważnie” – powiedział. „Przerzuciłem to na bok, myśląc, że wyeliminowanie 7 000 osób, które nie mogłyby tego uniknąć, byłoby bardzo zabawne, ale najwyraźniej nie jest to zabawne.

Następnie powiedział, że otrzymał „małą zniewagę na Twitterze i jest beztroski” [saying] Nie było to przyjemne i wydawało się, że idealnie pasuje do tego, co mówiono na boisku.

„Więc formalnie przepraszam wszystkich, którym zrujnowałem urodziny”.

W naszej regularnej serii Czy rock and roll zabija komórki mózgowe? NME Zapytał Whama! Członek Andrew Ridgley, czy zna nazwę corocznej gry. „Tak, powodzenia! I Mageddon” – powiedział.

Zareagował także na to, że singiel w końcu osiągnął numer jeden w 2020 roku: „O tak! Chociaż w pełni wspieraliśmy cel Band Aid i w tym roku przekazaliśmy dochód z „Last Christmas” na cele charytatywne, w oczywisty sposób utrzymało nas to na pierwszym miejscu, ponieważ czuliśmy się dobrze od samego początku, kiedy George po raz pierwszy skomponował z tego kości Pewnego deszczowego października 1984 roku był to hit numer jeden. I zajęło to tylko 37 lat!

„Last Christmas” ma szansę ponownie w tym roku zająć pierwsze miejsca na listach przebojów, obok ostatniego singla The Beatles „Now Andthen” i charytatywnego singla „West End Girls” autorstwa Sleaford Mods.

Rozpoczęły się także dwie kampanie mające na celu zdobycie najwyższego miejsca. Fani AC/DC są zdeterminowani, aby zespół znalazł się na pierwszym miejscu z okazji 50. rocznicy istnienia, podczas gdy ci, którzy chcą uczcić niedawną śmierć Shane’a MacGowana, walczą o to, aby klasyk Pogues „Fairytale of New York” ostatecznie zniknął z list przebojów.

READ  Mężczyźni przyznają się do włamania do zoo w Hampshire, gdzie ucierpiały żyrafy i tygrysy | Dobrostan zwierząt