Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Król zamku Danny Miller ponownie zostaje zmuszony do odosobnienia

Zdobywca nagrody gwiazd Danny Miller ujawnia, że ​​ponownie został zmuszony do izolacji, ponieważ jego narzeczona Steve Jones uzyskała pozytywny wynik testu na Covid


Jestem celebrytą, zabierz mnie stąd! Zwycięzca Danny Miller ujawnił, że został ponownie zmuszony do izolacji po tym, jak jego narzeczony Steve Jones uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covida.

30-letni były aktor Emmerdale, który w zeszłym tygodniu wygrał pokaz na zamku, ujawnił na Instagramie, że po raz kolejny został poddany kwarantannie ze swoją narzeczoną i małym Albertem.

Powiedział: „Po 23 dniach niemożności zobaczenia Steve’a i Alberta, co było najtrudniejszym okresem w moim życiu, mamy teraz doskonałą okazję, aby dogonić się nawzajem, gdy zaczynamy izolować.

O nie! Jestem celebrytą… wyrwij mnie z samotności! Castle King Danny Miller, 30 lat, został ponownie zmuszony do odosobnienia po tym, jak jego żona Steve uzyskała pozytywny wynik testu w piątek.

Wyjaśnił: „Steve niestety wpadł na Covida. Nie czuje się dzisiaj najlepiej, więc po prostu zasnęła, podczas gdy Albert spał.

„Pomyślałem więc, że będę się dobrze bawić, doganiając was wszystkich i okazując trochę miłości i podziękowania, robiąc kilka pytań i odpowiedzi”.

Danny potwierdził, że reszta jego rodziny ma się dobrze i wyjdą z izolacji w Wigilię, odpowiadając na pilne pytania fanów, aby zabić czas.

Połącz ich ponownie!  Powiedział: „Mamy teraz doskonałą okazję, by dogonić się nawzajem, kiedy zaczynamy samotność.

Połącz ich ponownie! Powiedział: „Mamy teraz doskonałą okazję, by dogonić się nawzajem, kiedy zaczynamy samotność.

Fan zapytał gwiazdę EastEnders, jaka pierwsza rzecz, którą zrobił po powrocie do domu, to sesja pytań i odpowiedzi.

READ  Zdjęcie Gabrielli Demetriades z synem to wszystko

„McDonald’s wkrótce pożałował!”, odpowiedział Danny, przyznając się. Ból brzucha.

„Steve zamówił 20 bryłek, podwójnego cheeseburgera, cheeseburgera i kanapkę z kurczakiem, więc miałem dobry wybór, ale udało mi się zrobić tylko podwójnego cheeseburgera” – dodał.

mający szczęście!  Danny zapewnił, że cała rodzina ma się dobrze i wyjdzie z odosobnienia w Wigilię, ponieważ fani odpowiadali na palące pytania, aby zabić czas.

mający szczęście! Danny zapewnił, że cała rodzina ma się dobrze i wyjdzie z odosobnienia w Wigilię, ponieważ fani odpowiadali na palące pytania, aby zabić czas.

zły pomysł!  Fan zapytał gwiazdę EastEnders, jaka pierwsza rzecz, którą zrobił po powrocie do domu, to sesja pytań i odpowiedzi.

zły pomysł! Fan zapytał gwiazdę EastEnders, jaka pierwsza rzecz, którą zrobił po powrocie do domu, to sesja pytań i odpowiedzi.

Danny, który ujawnił, że stracił w serialu aż 1,1 kamień, dodał również, że musi iść na zakupy, ponieważ wiele jego ubrań już na niego nie pasuje.

Rozważając swoje doświadczenia z walijskiego zamku, dodał, że bardzo nie może się doczekać ponownego spotkania ze swoim kolegą obozowiczem, Davidem Ginolą, lat 54.

Aktor powiedział, że jego ulubionym doświadczeniem podczas występu w serialu było Wyzwanie Mostu Zwodzonego, które ukończył z Davidem

NAJLEPSI PRZYJACIELE: Dzieląc się swoim doświadczeniem z walijskiego zamku, dodał, że bardzo nie może się doczekać ponownego spotkania ze swoim towarzyszem obozu, 54-letnim Davidem Ginolą.

NAJLEPSI PRZYJACIELE: Dzieląc się swoim doświadczeniem z walijskiego zamku, dodał, że bardzo nie może się doczekać ponownego spotkania ze swoim towarzyszem obozu, 54-letnim Davidem Ginolą.

Reklamy