Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rod Stewart i jego syn Sean przyznają się do pobicia – ale nie spotka ich żadna kara | Ents & Arts News

Gwiazda rocka Rod Stewart i jego syn przyznali się do napaści po incydencie sylwestrowym z ochroniarzem w ekskluzywnym hotelu na Florydzie.

Opublikowane w piątek akta sądowe wykazały, że piosenkarz i jego syn Sean Stewart przyznali się do winy za wykroczenie związane z pobiciem.

„Nikt nie został ranny w tym incydencie, a ława przysięgłych nie uznała sir Roda Stewarta winnym tego oskarżenia” – powiedział jego prawnik w oświadczeniu.

„Zamiast tego, proszę pana Rod Stewart Zdecydowałem się wszcząć postępowanie sądowe, aby uniknąć niedogodności i nadmiernego obciążenia sądu i opinii publicznej, jakie może spowodować głośne postępowanie”.

Porozumienie w sprawie zarzutu, datowane i podpisane w poniedziałek 13 grudnia, oznacza, że ​​76-letni Stewart i jego 41-letni syn nie będą musieli stawić się w sądzie, a formalny wyrok w sprawie został wstrzymany.

Nie będzie procesu.

Żaden z nich nie będzie odbywał kary więzienia, nie będzie zobowiązany do zapłaty grzywny ani nie będzie podlegał warunkowi.

Czy Stewart? Oskarżony o fizyczną kłótnię z ochroniarzem Jesse Dixon W hotelu Breakers w Palm Beach 31 grudnia 2019 r.

Spór obejmował odmowę Dixona pozwolenia im na udział w imprezie sylwestrowej w hotelu.

W dokumentach sądowych powiedział, że Rod Stewart uderzył go w klatkę piersiową zaciśniętą pięścią, a Sean Stewart go popchnął.

Rzecznik prokuratora stanowego w Palm Beach, którego biuro wniosło sprawę, powiedział w e-mailu, że Dixon zgodził się z wynikiem sprawy.

READ  Rozszerzenie studia pielęgnacji paznokci opartego na członkostwie GlossLab