Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„I’m a Celebrity” popełnia błąd podczas transmisji na żywo, gdy producent przypadkowo pojawia się na ekranie kilka sekund po wyeliminowaniu Nigela Farage’a

„I’m a Celebrity” popełnia błąd podczas transmisji na żywo, gdy producent przypadkowo pojawia się na ekranie kilka sekund po wyeliminowaniu Nigela Farage’a

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Podczas niedzielnego finału doznał fatalnego błędu kamery.

Kilka sekund po eliminacji Nigela Farage’a na ekranie przypadkowo pojawił się jeden z producentów serialu, oferując mu pewne instrukcje.

Były lider UKIP zajął trzecie miejsce, zanim Sam Thompson został koronowany na Króla Dżungli, a legenda boksu Tony Bellew uplasował się na drugim miejscu.

Jednak gdy wyprowadzał się z lasu, jeden z producentów serialu, uzbrojony w notatnik, zaczął z nim rozmawiać.

Program zazwyczaj ma na celu pokazanie celebrytów bez opieki w odległej dżungli, więc widzowie byli bardzo zaskoczeni, gdy na ekranie pojawili się członkowie ekipy.

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Podczas niedzielnego finału doznał fatalnego błędu kamery
Do błędu doszło kilka sekund po wykluczeniu Nigela Farage’a (na zdjęciu) z programu

Kamera szybko odwróciła się od Nigela i wykonała szerokie ujęcie zamachu, podczas gdy bossowie starali się zatuszować błąd.

Następnie na ekranie pojawili się gospodarze Ant i Dec, którzy podsumowali odejście Nigela przed przerwą reklamową w programie.

Fani byli zszokowani tym rzadkim incydentem i wyrazili swoje zaskoczenie na Twitterze.

Jedna z osób powiedziała: „Co się właśnie stało, kiedy jestem gwiazdą? Dlaczego widzieliśmy, jak na obóz przyjechał producent?”

Inny powiedział: „Czy ktoś jeszcze widział, jak producent wkroczył, aby powstrzymać Nigela przed odejściem?” Niszczy iluzję.

Trzecia narzekała: „Dziś wieczorem montaż był przesadzony”, ale czwarta uznała to za ekscytujące: „Dlaczego tak ekscytujące jest oglądanie produktu na wolności”.

Po spędzeniu 23 dni w obozie Nigel rozmawiał z Antem McPartlinem i Declanem Donnellym o swojej podróży do dżungli.

Opowiadając o swoim czasie spędzonym w programie, Nigel powiedział: „Ponieważ miałem na to czas, w moje następne 60. urodziny dojdę do wieku, w którym nie będę mógł tego robić”. [the show]. Bardzo się ucieszyłem, że to zrobiłem. Zrobiłem, co w mojej mocy, żeby nie okazywać strachu, i nie dałem ci go.

Jeden z producentów serialu przypadkowo pojawił się na ekranie, udzielając mu instrukcji
Fani byli zszokowani tym rzadkim incydentem i wyrazili swoje zdziwienie na Twitterze

’Nie jestem zaskoczony. Jestem taka szczęśliwa. Nie wszystkim podoba się to, o co walczyłem, ale niezależnie od tego, co ludzie myślą, że schrzaniłem, rzuciłem się w wir walki. Ale jeśli zapytasz mnie, czy zrobiłbym to jeszcze raz, myślę, że prawdopodobnie tak!

READ  King Charles i Queen Camilla robią imponujący występ w półfinale Eurowizji

„Oczywiście byli ludzie o odmiennych poglądach, ale myślę, że udało mi się ich przekonać, że możemy szanować prawo do odmiennych poglądów. Odbyliśmy rzetelną dyskusję, nie było krzyków i większych nieporozumień i mam nadzieję, że oni to zrozumieją.

„Różne pochodzenie i różny wiek były zabawne. Nauczyłem się, że mogę kontrolować strach w sposób, o którym nawet nie wiedziałem, że mogę.

Nigel po raz pierwszy wystąpił publicznie ze swoją dziewczyną Lauren Ferrari, gdy witała go na moście, gdy wychodził z lasu.

Następnie Sam Thompson wygrał program i został koronowany na Króla Dżungli w serii 2023.

Była gwiazda Made In Chelsea (31 l.) była w ciągu ostatnich dwóch tygodni faworytem bukmacherów do zwycięstwa, po tym jak zyskała popularność wśród widzów ITV.

Sam rzucił się w ramiona wicemistrza Tony’ego, gdy gospodarze Ant McPartlin i Declan Donnelly ogłosili wyniki, zanim przyznał, że jest „wyczerpany”.

„Jestem naprawdę pod wrażeniem. Nie myślałem, że w ogóle zostanę zaproszony na występ” – powiedział. Nie wiem co powiedzieć.’

Zapytany, co powiedziałby tym, którzy na niego głosowali, powiedział przez łzy: „Jestem bardzo wdzięczny, bardzo dziękuję”. Marzyłem o zrobieniu tego programu od lat i spełniłem marzenie chłopca.

Nigel przegrał ze zwycięzcą Samem Thompsonem i wicemistrzem Tonym Bellewem
Były lider UKIP dotarł do finałowej trójki wraz z mistrzem Samem Thompsonem i wicemistrzem Tonym Bellewem.