Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięzca Dual Oaks zostaje sprzedany za 1,6 miliona dolarów, a gwiazdorski producent za 1,15 miliona dolarów

Zwycięzca Dual Oaks zostaje sprzedany za 1,6 miliona dolarów, a gwiazdorski producent za 1,15 miliona dolarów

Rzadko się zdarza, aby klaczka wygrała więcej niż jeden dęb G1, a jeszcze rzadziej trafia na aukcję, dlatego pojawienie się klaczy Satono Aladdin (JP) Beniweka (NZ) na aukcji Inglis Chief’s Sale wywołało finansowe fajerwerki zanim został wystawiony na sprzedaż firmie Panthalassa Syndicate (Yulong) za 1,6 miliona dolarów.

Beniwika, przełomowa gwiazda swojego ojca Satono Aladdina, syna Deep Impact, zyskała sławę dzięki zwycięstwu w grupie pierwszej w New Zealand Oaks w zeszłym roku, a następnie wygrała wyścig grupy pierwszej w Australian Oaks w Randwick i był oferowany jako zawodnik wyścigowy i hodowlany. Sugestia, mimo że w tym roku nie startowała.

Krótko po sprzedaży Pennyweki na ring w Tyreel Stud weszła kolej na sprawdzonego producenta Pinokia.

Pinokio sprzedany za 1,15 miliona dolarów.

Matka zwycięzcy Everestu i zwycięzcy grupy drugiej, Athero, Pinokio, matki Classic Legend, uzyskała pozytywny wynik testu na obecność I Am Invincible i została sprzedana za 1,15 miliona dolarów należącemu do Billa Pearce’a Broomfield Park, który dziś wcześniej rozpowiadał o hodowli i sprzedaży Breednet „One to Watch” zmieniających kolory „, przeczytaj o tym tutaj.

Pinokio, siwa córka Encosty de Lago, jest siostrą mistrza milera Racing to Win i odniosła sukces jako producent stawek, a także główny zwycięzca komercyjny Tyreel Stud. Sprzedali klaczkę So You Think firmie Inglis na Wielkanoc w 2020 r. za 1,1 miliona dolarów, a klaczkę I’m Invincible w 2022 r. za 2 miliony dolarów.

READ  Super Rugby Pacific: Ogłoszono drużyny na rundę 14