Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zawodnik Black Ferns Sevens ogłasza kontuzję kolana w wywołującym łzy filmie

Zespołowi Black Ferns Sevens będzie brakować doświadczeń Shirai Kaki na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, ponieważ wczoraj ogłoszono, że doznał on naderwania więzadła krzyżowego przedniego.

Kontuzja nabawiła się podczas zeszłotygodniowego zwycięstwa drużyny Black Ferns Sevens nad Wielką Brytanią 24:5 w turnieju Singapore Sevens Championship.

W poruszającym filmie opublikowanym w mediach społecznościowych Kaka nie mogła powstrzymać łez, gdy podzieliła się wiadomością o kontuzji.

W filmie podziękowała fanom za przesłanie wiadomości po tym, jak opuściła boisko, czując się niekomfortowo, i życzyła powodzenia całej drużynie Black Ferns, która pojedzie na mecz do Paryża.

„Naprawdę pomyślałam, że nadszedł czas, aby pokazać światu, na co mnie stać. Po wszystkich treningach, wszystkich niepowodzeniach, wszystkich opuszczonych wydarzeniach rodzinnych… Igrzyska wynagrodzą to wszystko” – napisała Kaka w swoim podpisie . Ale nie tak miało być.”

29-latka przeżyła serię nieszczęść, bo to już trzecia kontuzja kolana w jej karierze. Jednak pierwszą rzeczą, która przytrafia się jej prawemu kolanu.

Kaka opuścił boisko wraz ze swoją koleżanką Taylą King, która opuściła boisko w tym samym meczu z powodu kontuzji kostki.

Zespół Black Ferns Sevens został mistrzem ligi 2024 po pokonaniu najbliższego rywala Australii 31:21 w finale, w którym Michaela Blade strzeliła oszałamiającego hat-tricka dla drużyny Kiwi.

READ  Djokovic doprowadza widza do szału