Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Złoty Glob: Tom Cruise rozdaje nagrody, a NBC przestaje nadawać |  Złote kule

Złoty Glob: Tom Cruise rozdaje nagrody, a NBC przestaje nadawać | Złote kule

Tom Cruise przyniósł wszystkie trzy Złote kule W proteście przeciwko krytyce hollywoodzkiego stowarzyszenia prasy zagranicznej, które nadal stwarza problemy w branży.

Aktor, który 4 lipca wygrał dla Born, Jerry Maguire i Magnolia, jest jednym z wielu, którzy stanęli przeciwko HFPA, niewielkiej grupie międzynarodowych dziennikarzy głosujących na nagrody, po programie uwydatniającym niepowodzenia. Stacja NBC ogłosiła również, że nie będzie transmitować rozdania Złotych Globów w 2022 roku.

Stowarzyszenie dziennikarzy zagranicznych Hollywood (HFPA) znalazło się pod ostrzałem od czasu Los Angeles Times Pokazałem Zarzuty korupcji i nieprawidłowości, a także brak jakichkolwiek czarnych członków.

„Nadal uważamy, że Stowarzyszenie Dziennikarzy Zagranicznych Hollywood jest zobowiązane do znaczącej reformy” – głosi oświadczenie wydane przez sieć. „Jednak zmiana tego rozmiaru wymaga czasu i pracy, a my jesteśmy przekonani, że Hollywood Foreign Journalists Association potrzebuje czasu, aby zrobić to dobrze. W związku z tym NBC nie będzie transmitować Złotych Globów 2022. Zakładając, że organizacja zrealizuje swój plan, mamy taką nadzieję. Jesteśmy w stanie wyemitować program w styczniu 2023 r. ”

W odpowiedzi HFPA wydała szczegółowy harmonogram proponowanych zmian oraz oświadczenie. „Niezależnie od następnej daty emisji Złotego Globu, wdrażanie transformacyjnych zmian tak szybko, jak to możliwe – i tak duże, jak to tylko możliwe – pozostaje najwyższym priorytetem naszej organizacji.” Zapraszamy naszych partnerów branżowych do warsztatu, aby współpracować z nami nad długo oczekiwaną systematyczną reformą , zarówno w naszej organizacji, jak iw branży. Jako całość ”.

Sieć oferuje Złote Globy od 1996 roku i płaci za te prawa około 60 milionów dolarów rocznie. Zobacz ostatnią ceremonię, podczas której Nomadland odniósł wielkie zwycięstwo 60% spadek oglądalności.

W zeszłym tygodniu studia, publicyści i gwiazdy nadal dystansowały się od Stowarzyszenia Dziennikarzy Zagranicznych w Hollywood. Netflix, WarnerMedia i Scarlett Johansson wezwały branżę do podjęcia działań. „Myślę, że nadszedł czas, aby cofnąć się o krok od HFPA”, chyba że w organizacji nastąpi konieczna merytoryczna reforma. Powiedział Johansson.

READ  Lisa Snowdon, lat 51, ujawnia, że ​​jest „pogodzona” z brakiem dzieci

Prawie 100 firm PR reprezentujących przemysł filmowy stwierdziło, że „będą nadal powstrzymywać się od wszelkich zatwierdzonych przez HFPA wydarzeń, w tym konferencji prasowych, chyba że i dopóki te kwestie nie zostaną szczegółowo podkreślone przy ścisłym przestrzeganiu harmonogramu”.

4 maja HFPA Reklamować Zmiany mające na celu zwiększenie różnorodności i wiarygodności, w tym dywersyfikacja członków i zaprzestanie pobierania przez członków „materiałów promocyjnych” ze studiów. Ale czas minął Krytykować Reformuje się jako „drobiazgi zdobiące okna”. W liście otwartym dodano: „Nasza społeczność tętniących życiem, kreatywnych ludzi ze wszystkich środowisk rasowych, etnicznych i seksualnych zasługuje na to, co najlepsze”.

Los Angeles Times przeprowadził dwa śledztwa w przededniu tegorocznego koncertu, wyszczególniając wiele „błędów moralnych”, które widziały przynęty organowe w studiu, a także przeszkody, z jakimi borykali się czarni dziennikarze. Odkąd artykuł został opublikowany, były prezydent HFPA Philip Burke został zwolniony za udostępnienie innym członkom artykułu, w którym „sprawa czarnego życia” to „rasistowska grupa nienawiści”.