Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Złoty Glob: Tom Cruise rozdaje nagrody, a NBC przestaje nadawać | Złote kule

Tom Cruise przyniósł wszystkie trzy Złote kule W proteście przeciwko krytyce hollywoodzkiego stowarzyszenia prasy zagranicznej, które nadal stwarza problemy w branży.

Aktor, który 4 lipca wygrał dla Born, Jerry Maguire i Magnolia, jest jednym z wielu, którzy stanęli przeciwko HFPA, niewielkiej grupie międzynarodowych dziennikarzy głosujących na nagrody, po programie uwydatniającym niepowodzenia. Stacja NBC ogłosiła również, że nie będzie transmitować rozdania Złotych Globów w 2022 roku.

Stowarzyszenie dziennikarzy zagranicznych Hollywood (HFPA) znalazło się pod ostrzałem od czasu Los Angeles Times Pokazałem Zarzuty korupcji i nieprawidłowości, a także brak jakichkolwiek czarnych członków.

„Nadal uważamy, że Stowarzyszenie Dziennikarzy Zagranicznych Hollywood jest zobowiązane do znaczącej reformy” – głosi oświadczenie wydane przez sieć. „Jednak zmiana tego rozmiaru wymaga czasu i pracy, a my jesteśmy przekonani, że Hollywood Foreign Journalists Association potrzebuje czasu, aby zrobić to dobrze. W związku z tym NBC nie będzie transmitować Złotych Globów 2022. Zakładając, że organizacja zrealizuje swój plan, mamy taką nadzieję. Jesteśmy w stanie wyemitować program w styczniu 2023 r. ”

W odpowiedzi HFPA wydała szczegółowy harmonogram proponowanych zmian oraz oświadczenie. „Niezależnie od następnej daty emisji Złotego Globu, wdrażanie transformacyjnych zmian tak szybko, jak to możliwe – i tak duże, jak to tylko możliwe – pozostaje najwyższym priorytetem naszej organizacji.” Zapraszamy naszych partnerów branżowych do warsztatu, aby współpracować z nami nad długo oczekiwaną systematyczną reformą , zarówno w naszej organizacji, jak iw branży. Jako całość ”.

Sieć oferuje Złote Globy od 1996 roku i płaci za te prawa około 60 milionów dolarów rocznie. Zobacz ostatnią ceremonię, podczas której Nomadland odniósł wielkie zwycięstwo 60% spadek oglądalności.

W zeszłym tygodniu studia, publicyści i gwiazdy nadal dystansowały się od Stowarzyszenia Dziennikarzy Zagranicznych w Hollywood. Netflix, WarnerMedia i Scarlett Johansson wezwały branżę do podjęcia działań. „Myślę, że nadszedł czas, aby cofnąć się o krok od HFPA”, chyba że w organizacji nastąpi konieczna merytoryczna reforma. Powiedział Johansson.

READ  Umiera królowa Elżbieta II: Karol podróżuje do Szkocji, aby poprowadzić procesję królewską, gdy królowa Corgis znajduje nowy dom

Prawie 100 firm PR reprezentujących przemysł filmowy stwierdziło, że „będą nadal powstrzymywać się od wszelkich zatwierdzonych przez HFPA wydarzeń, w tym konferencji prasowych, chyba że i dopóki te kwestie nie zostaną szczegółowo podkreślone przy ścisłym przestrzeganiu harmonogramu”.

4 maja HFPA Reklamować Zmiany mające na celu zwiększenie różnorodności i wiarygodności, w tym dywersyfikacja członków i zaprzestanie pobierania przez członków „materiałów promocyjnych” ze studiów. Ale czas minął Krytykować Reformuje się jako „drobiazgi zdobiące okna”. W liście otwartym dodano: „Nasza społeczność tętniących życiem, kreatywnych ludzi ze wszystkich środowisk rasowych, etnicznych i seksualnych zasługuje na to, co najlepsze”.

Los Angeles Times przeprowadził dwa śledztwa w przededniu tegorocznego koncertu, wyszczególniając wiele „błędów moralnych”, które widziały przynęty organowe w studiu, a także przeszkody, z jakimi borykali się czarni dziennikarze. Odkąd artykuł został opublikowany, były prezydent HFPA Philip Burke został zwolniony za udostępnienie innym członkom artykułu, w którym „sprawa czarnego życia” to „rasistowska grupa nienawiści”.