Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ja, celebryta, byłem zszokowany wybuchem koronawirusa na kilka dni przed finałem 2022 roku

Ja, celebryta, byłem zszokowany wybuchem koronawirusa na kilka dni przed finałem 2022 roku

Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Następują spoilery.

zestaw jestem sławny Dotknęła ją epidemia COVID-19, zaledwie kilka dni przed terminem serii.

Rzecznik programu ITV rozwinął tę sprawę, mówiąc: „Możemy potwierdzić, że dwóch członków zespołu produkcyjnego uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Protokoły, które mamy na taką ewentualność, zostały wdrożone, a filmowanie jest kontynuowane zgodnie z naszymi zaleceniami. do wszystkich wytycznych dotyczących COVID”.

ITV

Związane z: jestem sławnyScarlett Douglas odpowiada na awanturę wyścigową po eksmisji z wystawy

W tym samym oświadczeniu zauważyli, że w całym planie obowiązywały „surowe środki”, a bezpieczeństwo było „najważniejsze” dla obsady i ekipy. Dali też jasno do zrozumienia, że ​​finał, zaplanowany na niedzielę wieczorem (27 listopada), nie będzie miał wpływu na wybuch epidemii.

Seria 2022 sprowadza się teraz do pięciu finalistów, z Chris Moyles stał się najnowszą gwiazdą, która opuściła dżunglę.

Zastanawiając się nad swoim odejściem, prezenter Radia X zażartował, że był „jedyną osobą, która opuściła program z większymi zmartwieniami” niż wszedł, zanim powiedział, że udział w reality show był „ogromnym przywilejem i zaszczytem”. „Nie jestem stworzony do takiego stylu życia” – dodał. „Jestem człowiekiem, który boi się wszystkiego – bardziej pasuję do stacji radiowej”.

Ant i December, jestem celebrytą

ITV

Związane z: Dzień dobry Brytanio Gwiazda wymiotuje na żywo po nieudanym procesie Bushtuckera

Gwiazdy wciąż zaangażowane w australijską dżunglę to komik Sean Walsh, były gracz rugby Mike Tindall, The Lioness Jill Scottzastępca Matta Hancocka i ostrokrzewy Gwiazda Owen Warner.

Gdy obecna seria wchodzi w końcową fazę, gospodarze Mrówka i grudzień ujawnił to Chcą EastEnders Gwiazda Danny’ego Dyera do udziału w serialu w przyszłym roku, mówiąc, że byłoby to „niesamowite”, a aktor „zadzwonił po swoją cenę”.

jestem sławny Nadaje o 21:00 w ITV1 i ITVX.