Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Discover the world ogłasza zmianę w przywództwie Kanady

Scottsdale w Arizonie.I 10 maja 2021 r / PRNewswire / – Joan Lundy, Który był dyrektorem Discover the World Canada przez 28 lat, przechodzi na emeryturę z tego stanowiska Maj 2021. Nowy dyrektor jest Jane Clementino. Jane jest uznanym dyrektorem ds. Podróży w Kanada Ma 30-letnie doświadczenie w lotnictwie, zarządzaniu podróżami służbowymi i podróżami detalicznymi. Ma rozległą wiedzę na temat rynku turystycznego, kanałów dystrybucji i relacji z dostawcami, a także strategiczne spostrzeżenia i możliwości rozwoju biznesu – co zaowocowało udokumentowanymi osiągnięciami w zakresie przychodów i wzrostu marki.

Podczas swojej kadencji Lundy rozwijał się i przewodził Kanada Odkryj zespół i sukces firm, które reprezentują, oraz sieci. Przez lata klienci reprezentowali prawie każdy sektor turystyczny, a zespół wykazał się oddaniem i pasją, aby zapewnić jak najlepsze wyniki w każdym z nich.

Lundy powiedział: „Praca z Discover przez te wszystkie lata była wspaniałym doświadczeniem, od wspaniałych przyjaźni po poczucie spełnienia tego, co osiągnęliśmy. Discover przygotowuje się do silnego rozwoju dzięki odbiciu podróży i ma przed sobą ekscytującą przyszłość. Jestem bardzo wdzięczny zespołowi niesamowitych ludzi, z którymi pracowałem. Kanada A także w całej sieci Discover, a także w firmach, które mamy zaszczyt reprezentować, oraz wśród wielkich profesjonalistów z branży turystycznej. ”Chociaż Lundy jest dyrektorem na emeryturze, będzie nadal uczestniczyć w projektach w niepełnym wymiarze godzin.

Wcześniejsze doświadczenie Clementino obejmuje: Globalnego Dyrektora Sprzedaży Pośredniej dla Westjet i Westjet Vacations. Wiceprezes ds. Doradztwa dla klientów i usług sprzedaży w firmie Navigant / CWT Canada, która ustanowiła i wdrożyła globalne ramy operacyjne zarządzania podróżami oraz zapewniała sprzedaż opartą na wartościach; Dyrektor w BottomLine Group (obecnie Optimus SBR) zapewniającej doradztwo w zakresie T&E i programów podróży dla kilku firm z listy Fortune 100; Wiceprezes ds. Sprzedaży i operacji w rodzinnym mieście Sears w Kanadzie (około 200 sklepów).

Jako ekspert strategiczny i doświadczony sprzedawca, Clementino wnosi pasję, wizję i silne powiązania do swojej nowej roli, mówiąc: „Jestem bardzo podekscytowany pracą z zespołem w szerokiej gamie biur podróży, które reprezentuje Discover, w tym w liniach lotniczych, hotelach, rejsach, leasing samochodów, destynacje i technologia. To okazja do współpracy. Ekscytująca grupa światowych marek, wprowadzająca nowe firmy do handlu podróżami KanadaOraz pomaganie kanadyjskim markom w skutecznej reprezentacji na światowych rynkach ”.

READ  Król Karol przerywa milczenie, aby podziękować dobroczyńcom, którzy zapewnili „największą pociechę”…

Discover The World Kanada reprezentuje szeroką gamę klientów, w tym Sata Azores Airlines, Polskie Linie Lotnicze LOT, Condor, Caesars Entertainment, Loews Hotel Group, Europcar, Expedia TAAP, Bahamas Paradise Cruises i nie tylko.

Jane V. można dojechać [email protected].

Informacje o Discover the World
Discover the World zyskało reputację lidera w reprezentowaniu innowacyjnej globalnej sprzedaży w branży turystycznej dzięki globalnej sieci 85 biur w ponad 60 krajach. Dzięki grupie ponad 100 klientów korzystających z usług w zakresie sprzedaży, marketingu i outsourcingu procesów biznesowych, praca Discover the World’s każdego dnia ma bezpośredni pozytywny wpływ na rozwój jej klientów i partnerów biznesowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat Discover the World, odwiedź http://www.explore.com www.discovertheworld.com Lub zadzwoń pod numer +44 203 598 8030 lub +1 480707 5566.

ŹRÓDŁO Odkryj świat