Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zespół Black Caps nie traci nadziei po dramatycznym dniu w australijskim teście

Ekscytujący trzeci dzień w Wellington dał drużynie Black Caps szansę na nieoczekiwane zwycięstwo w pierwszym teście przeciwko Australii.

Nowa Zelandia jest nastawiona na zwycięstwo na poziomie 369, a po stracie trzech bramek na początku meczu ma bilans 111/3 i potrzebuje 258 runów z niepokonanym Rashinem Ravindrą (56) i Darrylem Mitchellem (12).

Boisko Basin Reserve zapewniło zawodnikom mnóstwo rund, a bohater drugiego dnia meczu Black Caps ponownie wrócił na imprezę, tym razem z piłką.

Glenn Phillips zdobył pięć bramek, w wyniku czego turyści stracili 179 punktów.

Wczoraj po południu potwierdził swoje półwiecze walki. Phillips uzyskał 5/45, a jego skalpami byli Usman Khawaja, Cameron Green, Mitchell Marsh, Travis Head i Alex Carey.

Phillips powiedział TVNZ, że zdobycie pięciu bramek w Wellington to bardzo surrealistyczny moment, sądząc, że gdyby miał szansę, trafiłby na subkontynent.

„To spełnienie marzeń. Ciężko pracujący sztab trenerski pomógł mi przez te wszystkie lata, a jako jednostka kręglarska zdecydowanie trzymaliśmy się tego, czego chcieliśmy się trzymać, czyli gry w kręgle partycypacyjne przez cały czas”.

Phillips wystartował w uroczystym biegu, a Cameron Green pokonał Willa Younga na krótkiej nodze.

„Każda uroczystość, którą organizuje sześcioletnia dziewczynka, to ja, emocje, sposób, w jaki publiczność podniosła się, to był po prostu niewiarygodny moment”.

Są bardzo obecni w tym meczu testowym” – powiedział wszechstronny zawodnik.

„Musimy poradzić sobie z sytuacjami, które mają teraz miejsce i oczywiście pewne przystosowanie się do sposobu, w jaki radzimy sobie z (Nathanem) Lyonem, będzie wyzwaniem. Mamy jednak czas w zarządzie, aby mieć nadzieję, że uda nam się wycofać .” To wyłączone.”

Lyon zająłby najwyższą liczbę punktów w Australii jako nocny stróż z 42 runami, które pokrzyżowały Black Caps.

Spotkanie na boisku gospodarzy nie przebiegało gładko, ponieważ z kręgli Phillipsa spadły dwie części, najpierw Scott Coughlin, a następnie rezerwowy Henry Nicholls.

READ  Harmonogram Pucharu Świata w Rugby 2023, mecze i godziny rozpoczęcia

Zespół Black Caps słabo rozpoczął pościg, a Tom Latham kontynuował fatalną passę, która trwała zaledwie 18 piłek, zanim Lyon złapał go z ośmioma piłkami.

Następnie Williamson został przyłapany na poślizgu nogi w Lyonie za jedyne dziewięć.

Następny w kolejce był Will Young, wyprzedzając Travisa Heada i Steve’a Smitha, który wykonał jednoręczny krzyk na zjeżdżalni.

Mitchell podszedł do dołka i wyglądał na nieswojego, walcząc o linię Lyonu, podczas gdy Rasheen Ravindra po drugiej stronie boiska wyglądała na zadowoloną.

Lyon prawie potknął się o Mitchella, frustrując jego prawą rękę podczas szarży z pola, ale Alex Curry przegapił szansę.

Ravindra był zajęty gromadzeniem serii podbiegów, w końcówce trafił głową na szóstkę i zaliczył półwiecze mocnym uderzeniem w pole karne.

Dzień 4 rozpoczyna się jutro o 11:00.

Śledź Black Caps podczas letniego krykieta w Nowej Zelandii TVNZ+

rnz.co.nz