Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zawodnik reprezentacji Arabii Saudyjskiej ma złamaną szczękę podczas zderzenia na mundialu

Saudyjski obrońca Yasser Al-Shahrani wrócił do Rijadu na pilną operację po zderzeniu z kolegą z drużyny podczas meczu. Ich zaskakujące zwycięstwo w Pucharze Świata nad Argentyną.

Al-Shahrani doznał obrażeń twarzy, w tym złamania szczęki i krwotoku wewnętrznego, po tym jak został uderzony kolanem w głowę przez bramkarza Muhammada Al-Owaisa w końcowej fazie historycznego zwycięstwa Arabii Saudyjskiej 2:1.

Al Owais wyskoczył, by strzelić piłkę szeroko po dośrodkowaniu Argentyny, gdy niestabilny naród azjatycki beznadziejnie utrzymywał swoją szokującą przewagę, ale Al Owais również zebrał kolegę z drużyny.

Mohammed Al Owais ze swoim saudyjskim kolegą z drużyny Yasserem Al Shahrani podczas meczu mistrzostw świata z Argentyną.

Juliana Finneya / Getty Images

Mohammed Al Owais ze swoim saudyjskim kolegą z drużyny Yasserem Al Shahrani podczas meczu mistrzostw świata z Argentyną.

Al-Shahrani pojawił się jakby zszedł z boiska i trzeba go było wynieść ze stadionu na noszach, a po słynnym zwycięstwie Arabii Saudyjskiej potwierdzono, że zawodnik Al-Hilala będzie potrzebował operacji i odcięcia sobie świata. Krótki kubek.

Saudyjski Związek Piłki Nożnej poinformował w mediach społecznościowych, że Jaser Al-Szahrani przeszedł udaną operację trzustki w Szpitalu Gwardii Narodowej w Rijadzie.

Arabia Saudyjska, która zajęła 51. miejsce, strzelił dwa gole krótko po przerwie i objęła szokujące prowadzenie po tym, jak Lionel Messi wykorzystał wczesny rzut karny dla Argentyny.

READ  Igrzyska Olimpijskie w Tokio: zapaśnicy Ravi Dahya i Deepak Bonya wyjeżdżają do Tokio bez drugiej dawki | Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w Tokio