Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Russ Taylor nie jest wymagany, ponieważ innings Lightning Dane Cleaver pokonał Central Stags, aby wygrać z Otago Volts

157- Tak (Max Chu 45, Josh Feeney 37; Brett Randall 3-33; Blair Tickner 3-49) Przegrana z Central Stags 159-1 (Dean Cleaver 99 nie odpada, Will Young 37 nie odpada) za pomocą dziewięć bramek.

Deana Cleavera utknęli na 99, a nie odpadli, gdy Central Stags otworzył kampanię Ford Trophy wygrywając dziewięć bramek, tnąc Ross Taylor powraca jako specjalista.

Wystawiony na cztery lata, Taylor był ustawiony i gotowy do gry, ale niepokonane 122-biegowe partnerstwo między Willem Youngiem i Cleaverem zobaczyło wycieczkę Stags po 157 Otago Volts na University Oval w Dunedin w czwartek.

następny Jego emocjonalna emerytura z międzynarodowego krykieta zeszłego lataTaylor wrócił na swój 20. kolejny sezon krykieta, występując dla Stags w formacie krajowym 50-plus.

Dane Cleaver utknął na 99, a nie wyszedł z zaledwie 71 piłek.

Blake Armstrong/Photosport

Dane Cleaver utknął na 99, a nie wyszedł z zaledwie 71 piłek.

Ale wielki czarny kapelusz spadł do szatni takie jak Cleaver wysłał przypomnienie do krajowych selektorów Za to, jak daleko prowadzi w krykiecie z białą piłką.

Czytaj więcej:
* Co Kane Williamson powiedział o usunięciu Martina Guptilla z Black Caps
* Martin Guptill zasługuje na swoje miejsce wśród najlepszych graczy białych piłek w Nowej Zelandii
* Ross Taylor ustawi się na 20. sezon krajowy z Central Stags
* Martin Guptill otrzymał zwolnienie z kontraktu z Black Cubs, ale nie przeszedł na emeryturę
* Niewiele się nauczył, gdy Black Caps przegrali serię T20 z Indiami po remisie w Napier

Cleaver, bramkarz The Stags, uderzył w zwycięskie biegi grubą krawędzią do granicy trzeciego zawodnika, pozostawiając go na 99, a nie poza 71 piłkami w brutalnym uderzeniu, które obejmowało 16 czwórek i trzy szóstki.

Volt zawsze walczył w obronie 157, ale był dominującym dowcipem, Który był w niedawno założonych Black Caps T20 w lipcuodbierając grę Otago w pierwszych 10 minutach, a otwierający sezon Ford Cup zakończył się pierwszą piłką w rundzie 23.

Ross Taylor był potrzebny tylko jako kapitan, ponieważ Central Stags odnotował dziewięć bramek zwycięstwa nad Otago Volt w pierwszym meczu Ford Summer Cup.

Blake Armstrong/Photosport

Ross Taylor był potrzebny tylko jako kapitan, ponieważ Central Stags odnotował dziewięć bramek zwycięstwa nad Otago Volt w pierwszym meczu Ford Summer Cup.

Wcześniej tego dnia Young, kapitan Stags, włożył wolt i szybko wypłacił dywidendę.

Llew Johnson, Dean Foxcroft i Dale Phillips przyczynili się do zaledwie sześciu runów między nimi, gdy gospodarze znaleźli się przy stanie 3-21 w dziewiątej rundzie.

Obiecujący bramkarz Max Chu zdobył pierwsze miejsce w siatce z 45 piłkami, a Josh Feeney 37 był więcej niż użyteczny, ale niższy poziom poddał się tak samo jak najwyższy, a ostatnie pięć bramek spadło na zaledwie 38 biegów.

Fringe Black Cap Blair Tickner i Brett Randell – debiutujący w Stags Ford Trophy po ucieczce z Northern Districts – zdobyli po trzy bramki, podczas gdy Ajaz Patel i Seth Rance rzucili po dwie.

READ  Najważniejsze informacje i ocena: Louisville OT popełnij wybory gejowskie