Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zajrzyj do świata sztuki dzięki telewizorowi Samsung Lifestyle, ramce i Top Space — Newsroom firmy Samsung India

Zajrzyj do świata sztuki dzięki telewizorowi Samsung Lifestyle, ramce i Top Space — Newsroom firmy Samsung India

Cyfrowe medium pozwala artystom prezentować swoją sztukę w bardziej wszechstronny i przystępny sposób. Technologia wyświetlania, w tym telewizory, stanowi doskonałą platformę do eksperymentowania z ekspresją artystyczną i opowiadaniem historii.

Niedawno, w ramach Mumbai Gallery Weekend, APRE Art House w Bombaju było świadkiem pięknego połączenia sztuki, technologii i designu, gdy indyjscy artyści zebrani przez The Upside Space, platformę NFT prowadzoną przez kuratorów, płynnie zaprezentowali swoją sztukę cyfrową na Lifestyle TV od Samsunga, The Frame.

Zaprojektowany z myślą o miłośnikach sztuki, aby dekorowali swoje przestrzenie mieszkalne gustownie dobranymi dziełami sztuki z całego świata, The Frame, telewizor, gdy jest włączony i sztuka, gdy jest wyłączony, czyni go idealnym partnerem ekranowym do oglądania.

Oto kilka urzekających zdjęć z najnowszej współpracy Samsunga z The Upside Space, w ramach której Lisa Ray współtworzyła aktorkę, rzeczniczkę dobrego samopoczucia, pisarkę i entuzjastkę sztuki, jako partnerkę ekranową ich programu sztuki cyfrowej w telewizji lifestylowej The Frame:

Od płótna po piksele, artyści zawsze stosowali innowacje, aby umożliwić ewolucję swojej praktyce. Jeśli chodzi o ekspresję poprzez sztukę, świat się zmienia; Wygląd się zmienia, ale stawiamy kreatywność na czele. Lisa Ray, współzałożycielka The Upside Space, mówi: „Dzięki tej współpracy ożywiliśmy cyfrową grafikę w telewizorze The Frame.

Goście, tacy jak Anita Shroff Adajania, Sheetal Malar i Kirsi Khambatta pozują po wypróbowaniu grafiki NFT w The Frame TV

Obejrzyj film „Scrapped Together A Small Square of Dust” Yassera Waqasa na 43-calowym telewizorze The Frame, który wydobywa podstawowe elementy społeczeństwa oparte na sfabrykowanej pseudoutopii i wyrażone poprzez subtelne warstwy i obrazy przedstawiające przemianę i transcendencję.

Lisa Ray wraz z kuratorką oprowadziła galerię, opisując temat wystawy sztuki „Futur Proche”.

Miłośnicy sztuki mogą cieszyć się doświadczeniem Alpha Canis Majoris Manjot Kaur, w którym pokazuje część rozszerzonej grafiki składającej się z czterech wersji pracy, z których jedna mieści się w NFT

Rzut oka na galerię Apre Art Gallery z 55-calowym telewizorem The Frame prezentującym dzieła NFT autorstwa indyjskich artystów

Studenci i eksperci sztuki zanurzają grupę artystów w matowym widoku kadru, pozwalając im poczuć fakturę dzieła wideo i zrozumieć nieskończone możliwości wykorzystania „cyfrowego” jako medium.

Artyści wizualni, tacy jak Santanu Hazarika i scenarzysta Atika Chouhan, wzięli udział w weekend w Mumbai Gallery, aby wypróbować NFT w The Frame TV.

Międzynarodowi entuzjaści sztuki i Parmesh Shahani rozmawiają o ciekawych grafikach NFT na temat „Alpha Canis Majoris” pokazywanych w The Frame TV

Lisa Ray i goście są świadkami powstania nowych twórców sztuki w APRE Art House i wykorzystania telewizji jako medium do wyświetlania dzieł sztuki

Lisa Ray i miłośnicy sztuki uświetniają film o ortografii w The Frame TV

Sayali Mundi, kurator Galerii Futur Proche, artysta cyfrowy Szczegółowy przewodnik na temat NFT w The Frame TV