Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sekcja Gier Specjalnych – Rolling Stone

Od walki o inkluzywną branżę po przejęcie jednej gry przez NSFW, przyglądamy się dobrym, złym i brzydkim cechom kultury gier w 2023 roku.

Od początku Popularna gra wideo wydana ponad 50 lat temu była często odrzucana jako prestiż i kariera – podwórko mieszkańca piwnicy, wyrzutka i ćpuna arkadowego, który nie chce angażować się w prawdziwy świat. Ale to nigdy nie było prawdą – a zwłaszcza nie teraz.

Dziś Zelda, Mario i Sonic to nazwiska powszechnie znane. Tworzenie epickich światów stało się nie tylko zawodem projektantów gier, ale także pasją niezliczonych twórców. Setki milionów ludzi odwiedza Twitcha, aby oglądać, jak inni pokonują bossów i ujawniają sztuczki, a setki milionów rozmawiają o tym na Discordzie. Oglądalność mistrzostw świata League of Legends dorównuje oglądalności Super Bowl. W tym momencie szacuje się, że na planecie jest 3 miliardy graczy.

pospolity

przez dekady, gry To była subkultura. Teraz chodzi o samą kulturę. Dlatego dokładnie przyglądamy się każdemu aspektowi świata gier: przedstawiamy najbardziej kreatywnych graczy, podkreślamy nowości i hollywoodzkie adaptacje, których nie możemy się doczekać, oraz przyglądamy się bitwie o dywersyfikację branży na ekranie. za kulisami i nie tylko. To hołd dla tego, gdzie granie było – i dokąd zmierza w przyszłości.

Więcej poziomów gry

READ  iOS 15.3 tajemniczo wycieka za pośrednictwem witryny Apple Developer