Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wywiad z Chadem Townsend In Control, dlaczego podpisał kontrakt z North Queensland Cowboys, Fox League i Toddem Paytenem

Wywiad z Chadem Townsend In Control, dlaczego podpisał kontrakt z North Queensland Cowboys, Fox League i Toddem Paytenem

Oglądaj Chad Townsend – In Control od 19:30 w Fox League

Rozgrywający kowbojów Chad Townsend ujawnił, w jaki sposób klub doszedł do jego podpisu, podpisu, który był wtedy kwestionowany, ale okazał się strzałem w dziesiątkę.

Townsend zdobył tytuł Premier League z Sharks w 2016 roku i miał możliwość gry dla klubu w tym sezonie.

Ale 31-latek zamiast tego zdecydował się opuścić swoją strefę komfortu w Shire, gdzie dorastał, i przeniósł swoją młodą rodzinę do gorącego Townsville w listopadzie ubiegłego roku.

Transmituj każdy mecz każdej rundy sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip na żywo i przerw na reklamy za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Ale Townsend przyznaje, że myślał, że zakończy karierę w Cronulla i że podejście urzędników North Queensland pojawiło się nagle.

„Tak, szczerze mówiąc, dostałem status kontraktu w Sharks i miałem wybór na moją korzyść, aby pozostać w klubie” – powiedział Townsend w wywiadzie dla Fox League.

„Wiesz, nigdy nie podobał mi się pomysł odejścia, wiesz i nagle dostałem telefon od mojego szefa, aby powiedzieć, że kowboje chcą z tobą porozmawiać i co o tym myślisz? Byłem taki, jak wiesz, idź porozmawiać i zobaczyć, co myślą.

„Poszedłem na spotkanie z moim menedżerem w Shire na rogu kawiarni, aby spróbować mnie nie widzieć.

„Pamiętam, że poszedłem na to spotkanie z Toddem (Paytonem), naszym dyrektorem generalnym piłki nożnej, Michaelem Lackem, Deanem, szefem rekrutacji, a oni w pewnym sensie dali mi to, co we mnie widzieli i czego chcieli, abym zrobił, jeśli wybiorę przyjść tutaj.

Chad Townsend jest kowbojem. Obrazy GettyŹródło: Getty Images

„Naprawdę mi się spodobała i opuściłem to spotkanie, a ja poszedłem do domu do mojej żony i po prostu powiedziałem, że mogę zrobić dokładnie to, czego chcą, wiesz, w tydzień po podpisaniu umowy, a ona odrzuciła mój wybór i tak gra na zewnątrz.

READ  Smith zastanawia się nad emocjonującym ostatnim meczem Highlanders w Dunedin

„To była ważna decyzja, jak powiedziałem mojemu domowi, mojej rodzinie, moim przyjaciołom, rodzinie mojej żony, przyjaciołom mojej żony, wszyscy oni są w Shire i najłatwiej dla nas jest odmówić i zaakceptować mój wybór w Cronulla I było wygodne, ale wybraliśmy trudną drogę, zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę”.

Townsend opuścił Sharks w połowie zeszłego sezonu dla Warriors, zanim kontuzja skróciła jego okres wypożyczenia.

Weteran rozgrywający powiedział, że spędził większość swojej kariery, starając się być lepszym i że ruch Cowboys był tylko ostatnim rozdziałem.

Kowboje pocą się po powrocie do zdrowia Durdena | 00:29

Więcej aktualności NRL

Porady zespołu: Gwiazda Severe Blow The Cowboys odsunęła się na bok jako Bronco z wielkimi wątpliwościami

obręcze: Jedna drużyna może rzucić wyzwanie historii finałów… a przeciwnik „chwiać się śmiercią”

5 milionów dolarów: Rycerze przygotowują się do rzucenia kostką na kluczu Ponga. Najpierw muszą to rozwiązać

Tematy dyskusji: Mieszanka węgorza błyszczy, ale wielkie pytanie pozostaje; Pięta achillesowa Southsa

„Mam trójkę małych dzieci, spodziewam się kolejnego za miesiąc, a najłatwiejszą rzeczą dla nas jest zostać, a my wybraliśmy trudną drogę, aby przenieść naszą młodą rodzinę i podjęliśmy decyzję na początku mojej kariery, aby przenieść się do Nowej Zelandii, aby rzucić wyzwanie wyjdź z mojej strefy komfortu.

„Nie bałem się postawić na pierwszym miejscu swojej kariery i rzucić sobie wyzwania, a to był tylko kolejny tego przykład”.

Townsend dowiódł, że kowboj potrzebuje ręki w tym sezonie, prowadząc klub na drugie miejsce w rankingu po 23 rundach.

„Myślę, że od pierwszego pierwszego spotkania, słysząc przemawiającego Todda i widząc klub mówiący o składzie i młodzieży po tej stronie oraz o tym, że chcieli, abym przyszedł i pomógł w przywództwie i doświadczeniu, naprawdę mi się to podobało”.

Wymiana wentylatorów Douaihy ognista! | 00:20

READ  Zawodnicy WorldTour pomijają Mistrzostwa Świata po tym, jak zostali poproszeni o zapłatę na swój sposób

Więcej aktualności NRL

Tamo: Tygrysy podkreślają wyzwanie, by zakazać weterana kończącego sezon, podczas gdy krytycy je przytłaczają

Skandal rycerski Kabina toaletowa Bunga Woman uwieczniona płytą

Ból graficzny: Ogromny cios Deardena, gdy gwiazdy kowbojskie rozrywają jądra

katastrofalna noc: Legendy krytykują smutne Broncos w „surowej kontroli rzeczywistości”

„Spojrzałem na listę i zobaczyłem kilku naprawdę utalentowanych graczy, takich jak wielu z nich, po dwudziestce, a wielu z nich wciąż jest na bardzo wczesnym etapie kariery.

„Wiedziałem, że mogę przyjść i pomóc, myślę, że pokieruję tych facetów we właściwym kierunku na boisku i daję im możliwość wykorzystania ich potencjału.

„Tak jak powiedziałem, wiem, kto co powiedział, i ponownie rozumiem, jak działają media i zdaję sobie sprawę, że ludzie chcą tworzyć nagłówki z pragnieniem wybierania osób, które będą ostatnie, ale dla mnie to mnie zmotywowało”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!