Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Palec sędziego podniósł się na temat przyszłości słynnego na całym świecie boiska do krykieta w New Plymouth

Ciemne chmury zaczynają otaczać przyszłość Pukekura Park jako lokalnego miejsca do krykieta.

Vanessa Lowry / Personel

Ciemne chmury zaczynają otaczać przyszłość Pukekura Park jako lokalnego miejsca do krykieta.

Jedna z najsłynniejszych krain świata podczas pożegnalnej trasy z nowozelandzkim krykietem na szczycie Czarnej Listy Pukekura Park.

Rada krykieta wysłała jasne wytyczne do Rady Hrabstwa New Plymouth Informacje o „Złym stanie naprawy istniejących narzędzi” W ogrodzie i pilna potrzeba rozwiązania problemu.

Chociaż uznawany za jeden z sześciu najlepszych stadionów na świecie przez krykieta Almanac Wisden, Chwalona przez New Zealand Cricket za „niemal niezrównane” wsparcie dla lokalnej gry, plansza ma tylko rok, aby doprowadzić obiekt do punktu zerowego.

Jeśli zarząd tego nie zrobi, krykiet zakończy się na terenie, który gościł jednych z najlepszych graczy i drużyn na świecie, w tym Australię, Anglię i Indie Zachodnie.

Czytaj więcej:
* Pukekura Park w New Plymouth będzie gospodarzem kolejnych meczów T20
* Apartament Briana Bellringera zostanie zmodernizowany w Boquekura Park
* Zajęty letni krykiet dla personelu naziemnego Pukekura Park

Przedstawiając Zarządowi jako część dokumentu dyskusyjnego „Nasz Pukekura Park, reżyserowanie następnego rozdziału”, szef krykieta Central Districts Lance Hamilton przekazał wspierającą wiadomość od nowozelandzkiego szefa krykieta Richarda Brewera.

Długie letnie dni spędzone na oglądaniu krykieta w Pokequa Park mogą się skończyć.

Andy Jackson/Rzeczy

Długie letnie dni spędzone na oglądaniu krykieta w Pokequa Park mogą się skończyć.

Zgłoszenie nastąpiło po wizycie terenowej nowozelandzkich urzędników krykieta w czerwcu i propozycji rady dotyczącej budowy nowego pawilonu społeczności.

Zarząd nie poniósł jednak żadnych kosztów do planu, a jeśli zapadnie decyzja o budowie pawilonu, to nie zostanie on uwzględniony w żadnym budżecie do czasu przyjęcia kolejnego planu wieloletniego w połowie 2024 roku.

Skontaktowano się z zarządem w celu uzyskania komentarza.

Brewer wyjaśnił, że istnieje wiele obszarów, które należy rozwiązać, aby w przyszłości odbywały się mecze.

Obejmują one powiększenie przestrzeni gry w celu spełnienia minimalnych rozmiarów granic, przebieralnie, aby pomieścić co najmniej 16 osób na zespół, jadalnie dla maksymalnie czterech zespołów, dopasowanie formalnych szatni i miejsc pracy, infrastrukturę nadawczą i lokalizacje komentarzy, a także ulepszanie drenażu w obszarze zewnętrznym.

Hamilton, który grał w Central Districts, zanim został jego wieloletnim menedżerem, a teraz dyrektorem generalnym, powiedział w oświadczeniu związkowym, że nic w lokalnym torze nie zbliżyło się do Boquekura Park.

„Nie chciałbym, aby przyszłe pokolenia aspirujących krykieta z całego kraju straciły szansę na takie doświadczenia w przyszłości” – powiedział.

Były melonik z Central District i nowy dyrektor generalny Lance Hamilton dał ostre ostrzeżenie o przyszłości Ziemi.

Przeczytaj Trevora / Rzeczy

Były melonik z Central District i nowy dyrektor generalny Lance Hamilton dał ostre ostrzeżenie o przyszłości Ziemi.

„To takie doświadczenia, które mocno umieściły Taranaki na mapie i generują wspomnienia i dyskusje, które wykraczają poza pokolenia krykieta z ich przyjaciółmi i rodziną”.

Jednak nostalgiczny widok Hamiltona na park nie był podzielany przez profesjonalnych graczy z Nowej Zelandii, którzy uznali go za drugi najgorszy w kraju.

Hamilton ostrzegł, że „oczekiwania i obawy stawiane przez New Zealand Cricket są poważne, a ryzyko, że Taranaki straci krajowy krykieta, jeśli nic nie zostanie zrobione, aby ulepszyć okoliczne obiekty do wymaganego poziomu, jest realne”.

Wezwał radę do „energicznego przywrócenia parku Pukekura do bazy, której zasłużenie posiadał”, w przeciwnym razie krykiet straci znaczny roczny dochód ekonomiczny, szacowany na ponad 500 nocy snu, a także dochód wygenerowany przez Stowarzyszenie Krykieta Taranaki, które powróciło bezpośrednio do gry społecznościowej.

Nowa Zelandia pokonała Australię w nieoficjalnym teście w Boquekura Park w 1967 roku o 159 punktów.

Fotograf / Codziennie nowe rzeczy

Nowa Zelandia pokonała Australię w nieoficjalnym teście w Boquekura Park w 1967 roku o 159 punktów.

Peter Tennent, główny patron i właściciel hotelu Devon w Dystryktach Centralnych, powiedział, że byłby bardzo rozczarowany, gdyby nie znaleziono rozwiązania, które doprowadziłoby do standardu wyposażenia parku, ale nadal ma nadzieję, że rada będzie współpracować ze wszystkimi stronami, aby znaleźć rozwiązanie .

„Nasz kontrakt jest bardzo jasny z Central District i Taranaki Cricket, które również sponsorujemy, że powinniśmy dążyć do gry w najlepszego krykieta w regionie” – powiedział.

„Myślę, że wszyscy trzymają się za ręce i próbują uzyskać właściwą odpowiedź i pracują razem”.

READ  Trener Melbourne Storm, Craig Bellamy w 2023 roku, rezygnuje, przedłuża, Andrew Jones