Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trent Boult został po raz pierwszy nazwany BBL po tym, jak został zwolniony z kontraktu w NZ Cricket

Trent Boult został włączony do draftu BBL po zwolnieniu z kontraktu z NZ Cricket.

Mike Hewitt/Getty Images

Trent Boult został włączony do draftu BBL po zwolnieniu z kontraktu z NZ Cricket.

Trent Bolt po raz pierwszy zagra w australijskiej Lidze Big Bash Po zostaniu „wolnym agentem”.

Bolt został wybrany w poniedziałek jako jeden z 12 graczy na poziomie platynowym, uprawnionych do udziału w pierwszej rundzie inauguracyjnego BBL Draft, zaplanowanego na niedzielę.

Wydaje się pewne, że zabójca na lewą rękę zostanie wybrany przez jedną z ośmiu franczyz konkursu Twenty20, mimo że jest dostępny tylko przez pierwszy miesiąc.

Spark Sport

Szybki Trent Bolt Black Cubs zdobył swoją dziesiątą bramkę podczas drugiego testu z Anglią w czerwcu.

Bolt zagra również w nowej rozgrywce International League T20 (ILT20) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla indyjskiego zespołu MI Emirates w Bombaju na początku stycznia.

Australijski BBL rozpocznie się 13 grudnia, co oznacza, że ​​33-latek będzie grał w Twenty20 w serii do połowy lutego i prawdopodobnie zrobi to ponownie w indyjskiej Premier League od końca marca do końca maja.

Śruba Został oczyszczony z kontraktu na krykieta w Nowej Zelandii na początku tego miesiącaChce uwolnić się od wymagań tułaczki i konsekwencji strat rodziny dla ojca trójki dzieci.

Występy Trenta Bolta w Nowej Zelandii będą ograniczone w późniejszych latach jego kariery.

Phil Walter / Getty Images

Występy Trenta Bolta w Nowej Zelandii będą ograniczone w późniejszych latach jego kariery.

The Black Caps mają zagrać dwa testy i trzy międzynarodowe na jeden dzień w Pakistanie w grudniu i styczniu, ponieważ Bolt już wydaje się być mało prawdopodobnym członkiem tego składu przed ogłoszeniem draftu BBL.

Nowa Zelandia rozegra trzy mecze T20 i trzy mecze ODI u siebie z Indiami w dniach 18-30 listopada po Mistrzostwach Świata T20 w Australii.

Wśród 12 graczy na poziomie platynowym, którzy mogliby dostać się do pierwszej rundy draftu – i zarobić do 350 000 NZD – są gracze z Indii Zachodnich Andre Russell i Kieron Pollard oraz zawodnicy z Anglii Liam Livingston i Jason Roy.

READ  Wyścigi konne: młoda dżokejka Kiwi Megan Taylor zmarła po tragicznym upadku podczas wyścigu w Ashburton