Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki śledztwa Meghan Markle w sprawie „zastraszania” muszą być utrzymywane w tajemnicy przez nieletnich

Wyniki śledztwa Meghan Markle w sprawie „zastraszania” muszą być utrzymywane w tajemnicy przez nieletnich

Pałac Buckingham zostanie zachowany w wyniku śledztwa w sprawie zarzutów znęcania się postawionych księżnej Sussex.

Według starszego źródła w pałacu szczegóły przeglądu były utrzymywane w tajemnicy w celu ochrony anonimowości osób zaangażowanych w śledztwo, ponieważ obecni i byli członkowie personelu zostali zaproszeni do podzielenia się swoimi doświadczeniami podczas pracy pod kierownictwem księżnej.

Źródło podało, że członkowie korpusu królewskiego i personelu zostali poinformowani o zmianach politycznych i proceduralnych w dziale zasobów ludzkich pałacu, ale nie zostaną one upublicznione.

Dochodzenie zostało wszczęte przez Pałac Buckingham w marcu 2021 r., po tym, jak twierdzono, że księżna kierowała osobistymi doradcami. Zarzucano również, że personel był kilkakrotnie „poniżany”.

Jej prawnicy zaprzeczyli zarzutom, kiedy zostały postawione.

W tym czasie pałac powiedział, że wszelkie zmiany w polityce lub zalecanych procedurach po przeglądzie zostaną udostępnione w Raporcie na temat dotacji państwowych, który jest publikowany corocznie i dokumentuje tegoroczne rachunki królewskie.

Dokument finansowy 2021-22, zatytułowany wspólnie Raport personelu, w tym zasady i procedury HR. Jednak nadal nie wiadomo, co przedstawiła po śledztwie prywatna kancelaria prawnicza, uważana za wybitnego członka rodziny królewskiej.

Raport przedstawia również politykę rodziny królewskiej dotyczącą „troski w pracy”, która zachęca osoby do zgłaszania wszelkich obaw związanych z zachowaniem innych osób i przedstawia sposoby nagłaśniania problemów, jednocześnie udostępniając politykę pracownikom w witrynie intranetowej znanej jako Corona.

W dokumencie stwierdza się również: „Porady i wsparcie są zapewniane przez rodzinny program pomocy dla pracowników od dawna, a pracownicy zostali przeszkoleni, aby byli głównymi pomocnikami zdrowia psychicznego… Menedżerowie są szkoleni, aby wspierać, mentorować i szkolić swoje zespoły oraz monitorować ich wkład”.

Starsze źródło pałacowe powiedziało: nie będę komentować zmian, które zostały wprowadzone w zasadach i procedurach, powiem tylko, że zasady i procedury zostały zaktualizowane… interesująca polityka. W pracy dotyczy wszystkich, którzy pracują w rodzinie królewskiej.”

READ  Stephen Graham ujawnia prawdziwy powód, dla którego nie jest już głównym bohaterem serii Boiling Point

Źródło dodało później: „Ze względu na poufność dyskusji nie przekazaliśmy szczegółowych zaleceń. Rekomendacje zostały włączone do polityk i procedur tam, gdzie było to właściwe, a polityki i procedury uległy zmianie.

„Więc wszyscy członkowie załogi i wszyscy członkowie rodziny królewskiej będą świadomi zmienionych zasad i procedur, zasad i procedur”.