Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pałac Buckingham odmawia ujawnienia szczegółów raportu Meghan o zarzutach zastraszania | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Pałac Buckingham staje przed pytaniami, dlaczego nie ujawniono więcej informacji na temat wyników śledztwa w sprawie zarzutów znęcania się nad księżną Sussex.

A pałac potwierdził, że zakończyło się specjalne śledztwo w sprawie skarg, którymi Megan zastraszała członków personelu, czemu ona zawsze zaprzeczała.

Stwierdziła, że ​​przegląd dotyczył raczej tego, w jaki sposób personel nieletnich zajmował się skargami, niż analizował szczegóły samych zarzutów.

Ale po ujawnieniu, że w rezultacie polityka HR uległa poprawie, odmówił podania do publicznej wiadomości szczegółów zmian lub wyników.

Starsze źródło pałacowe powiedziało: „Ze względu na poufność dyskusji nie przekazaliśmy szczegółowych zaleceń. W stosownych przypadkach zalecenia zostały włączone do zasad i procedur, a zasady i procedury uległy zmianie”.

„Więc wszyscy członkowie załogi i wszyscy członkowie rodziny królewskiej będą świadomi tego, jakie są zmienione zasady i procedury, zasady i procedury”.

Czytaj więcej: Książę Karol ma „bardzo emocjonalne” pierwsze spotkanie z wnuczką Lillipet
TCałkowite wydatki królewskie przekraczają 100 milionów funtów rocznie

Więcej o księżnej Sussex

Pałac Buckingham rozpoczął śledztwo w marcu 2021 r. po tym, jak pojawiły się zarzuty, że Meghan zwolniła osobistych asystentów i że personel był kilkakrotnie obrażany.

Prawnicy księżnej zaprzeczyli tym zarzutom, kiedy zostały postawione. Spodziewano się, że obecni i byli pracownicy zostaną zaproszeni do omówienia swoich doświadczeń w pracy dla Meghan.

Czytaj więcej: Megan „smutna” z powodu zarzutów znęcania się w pałacu

Sky News rozumie, że w ramach tego procesu przeprowadzono wywiady z bardzo ograniczoną liczbą osób. Archewell, organizacja i dobroczynność Sussexes, nie potwierdziła, czy księżna została poproszona o uczestnictwo, czy też poinformowana o zaleceniach.

Śledztwo zostało przeprowadzone przez firmę prawniczą i finansowane ze środków prywatnych i uważa się, że zostało przeprowadzone przez wybitnego członka rodziny królewskiej. Pałac zasugerował wprowadzenie jakichkolwiek zmian w zasadach lub zalecanych procedurach Udostępnione w Raporcie o dotacjach państwowych.

READ  Żona Pierce'a Morgana, Celia Walden, oskarża go o bycie „cool” na intymnym zdjęciu taksówki

Chociaż w rocznych sprawozdaniach finansowych znajduje się obszerna sekcja dotycząca zasobów ludzkich i „raportu kadrowego”, nie jest jasne, czy którekolwiek z wymienionych działań zmieniło wynik dochodzenia.

Przedstawia politykę dotyczącą pracy rodziny królewskiej, która zachęca osoby do zgłaszania wszelkich obaw dotyczących zachowania innych osób i przedstawia sposób nadawania problemów, jednocześnie udostępniając politykę pracownikom w witrynie intranetowej – znanej jako Coronet.