Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że Snoop Dogg reaguje na wyjście Sashy Banks z WWE

Wydaje się, że raper Snoop Dogg wspierał swoją kuzynkę Sashę Banks, która w zeszłym tygodniu wycofała się z WWE RAW.

W niedzielę wieczorem Snoop napisał „Bloodline” i „Cuzns” na Instagramie, aby zobaczyć zdjęcia, na których spędza razem czas z Banksem.

Banks już wcześniej szczegółowo opisywał wpływ Snoop Dogga na jej karierę zapaśniczą. Pojawienie się na Steve Austin Sesje złamanych czaszek W zeszłym roku Banks ujawnił, że otrzymała przydomek „Lider” po tym, jak była w WrestleMania XXIV Z raperem, który był mistrzem uroczystości na imprezie w Orlando.

„pierwszy [character] Banks ujawnił „Prezydenta”, ponieważ moim kuzynem jest Snoop Dogg. „Pamiętam, jak miałam 16 lat szłam z nim na WrestleMania w Orlando i robiłam próby, chodząc po zboczu za nim i spotykając wszystkie dziewczyny. Mogłam zobaczyć wszystkie te kobiety, które oglądam co tydzień i powiedzieć: 'Idę na to pewnego dnia, a ja muszę to zrobić jak Snoop’ Doug. Wszyscy wokół niego nazywają go liderem, więc jestem taką dobrą osobą, pozwól mi to wziąć i odwrócić.

Snoop towarzyszył także Banksowi na ringu, gdy weszła do środka WrestleMania 32.

Od czasu wycofania się, Sasha Banks została usunięta z WWE „Then. teraz. na zawsze. Razem „rysunek, też było” Cały jej towar został ściągnięty ze sklepu WWE.

w niedzielę, zapasy Stwierdziła, że ​​sytuacja dotycząca Banks i Naomi, która również zaaranżowała wypłatę w zeszły poniedziałek, „pogorszy się, zanim się poprawi”. W raporcie zauważono, że chociaż Banks i Naomi otrzymali wsparcie online od innych zapaśników, otrzymali również wsparcie online od innych zapaśników. Upadły na korzyść kierownictwa WWE.

Możesz obejrzeć post Snoop Dogga na temat Sasha Banks poniżej.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

READ  Historyk David Olusuga zdobywa Medal Prezydenta | Nagrody i wyróżnienia