Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carol Kirkwood potwierdza swój udział na żywo w śniadaniu BBC „We’re Happy!” | Telewizja i radio | Showbiznes i telewizja

Carol Kirkwood otrzymała życzenia od Sally Nugent i Johna Kaya podczas śniadania w BBC w poniedziałek, gdzie potwierdziła, że ​​jest zaręczona. Radośnie błysnęła swoim pierścionkiem, gdy prezentowała się z Chelsea Flower Show BBC.

Sally skomentowała: „Jestem trochę zaniepokojona tym, jak stoisz z ogromnym głazem na lewej ręce”.

„Dziękuję, Sal! To trochę słodkie. Jestem zaręczona!” Carol potwierdziła, że ​​błysnęła swoim pierścionkiem i uśmiechnęła się.

A Sally kontynuowała: „To najszczęśliwsza wiadomość! Jesteśmy bardzo szczęśliwi.. Gratulacje.

„Czy możemy zapewnić naród, co się stało?”

CZYTAJ WIĘCEJ: Sezon 4 Teoria Ozarka: Juna już zastrzelił Wendy, podczas gdy fani wpadli na kluczowy pomysł

Jej gwiazda BBC, Mike Bushell, skomentował: „Co za wspaniała wiadomość obudzić się dzisiaj. Wielkie gratulacje dla niesamowitego przyjaciela i współpracownika @carolkirkwood, który tak bardzo cię denerwował z powodu twojego zaręczyn”.

Ray Wilde tryskał: „Dzień dobry Carol, gratuluję zaręczyn. Najlepsze życzenia szczęśliwej przyszłości”.

Diana Mahone dodała: „Gratulacje @carolkirkwood, cieszę się, że mogę dziś ogłosić twoje wieści! Życzę wam obojgu dużo szczęścia w przyszłości”.

„Gratulacje, Carol, za twoje zaręczyny”, powiedziała Linda Whitehead o orlim wzroku. „Mój mąż, który zwykle nie zauważa czegoś, czego nie zauważył na twoim palcu przed ogłoszeniem”.

READ  Pierwszy zwiastun Shang-Chi Marvela przywołuje sztuki walki superbohaterów