Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Depp v. Heard: „Utrata zarobków” aktorki może wynieść nawet 50 milionów dolarów – jak Kate Moss przygotowuje się do zeznań w procesie o zniesławienie | Ents & Arts News

Utrata zysków Amber Heard może sięgnąć 50 milionów dolarów z powodu negatywnych oświadczeń Johnny’ego Deppa i jego adwokata, powiedział ekspert branżowy podczas jej procesu o zniesławienie.

Ekspert branży rozrywkowej, Katherine Arnold, przedstawiła zarzuty, ponieważ brytyjska modelka Kate Moss, która spotykała się z Deppem w latach 90., ma pojawić się w sądzie za pośrednictwem łącza wideo w środę.

Deb Heard pozwała artykuł, który napisała w Washington Post w 2018 r., który według jego prawników fałszywie sugeruje, że napastował ją fizycznie i seksualnie, gdy byli razem.

Heard bierze Deppa za 100 milionów dolarów (80 milionów funtów).

Ten proces ma miejsce w hrabstwie Fairfax w stanie Wirginia, po tym, jak Depp przegrał podobną sprawę o zniesławienie w Wielkiej Brytanii w lipcu 2020 roku.

Pani Arnold, która była przesłuchiwana przez zespół prawników Hearda w poniedziałek, posłużyła się przykładem „podobnych aktorów”, aby ocenić, jak wyglądałaby ścieżka kariery 36-latka bez negatywnych oświadczeń złożonych przez Deppa i jego adwokata Adama Waldmana po Para Hollywood rozstała się w 2016 roku.

Pani Arnold powiedziała, że ​​wybrała aktorów, którzy grali postacie superbohaterów w swoich odrębnych rolach, byli przystojni, byli w tym samym wieku, potrafili wykonywać akrobacje i mieli dobre umiejętności aktorskie.

Pięć gwiazd, które Heard porównał, to Jason Momoa, Gal Gadot, Ana de Armas, Zendaya i Chris Pine.

Pani Arnold mówi, że wszyscy byli na „ścieżce zwyżkowej” i „rozsądnie byłoby sądzić, że kariera[Hearda]byłaby[wznosząca]”.

Powiedziała, że ​​wszyscy wymienieni aktorzy pracowali z wieloma głównymi markami od czasu ich początkowego sukcesu.

Mówi jednak, że Heard nie była nawet w stanie kontynuować pracy dla swojej wielkiej marki, ponieważ firma kosmetyczna L’Oreal wstrzymała występy w swoich kampaniach.

Dodał, że Heard rozważał straty „do 8 milionów dolarów (6 milionów funtów) w czasie” z powodu utraty kontraktów poparcia.

zdjęcie:
Kate Moss ma pojawić się w sądzie za pośrednictwem łącza wideo jeszcze w tym tygodniu. Zdjęcie: AP

Pani Arnold powiedziała również, że wierzy, że Heard poniósł około 2 milionów dolarów (1,6 miliona funtów) stratę z powodu swojej roli jako Miry w Aquamanie z powodu jej niezdolności do wynegocjowania wyższej kwoty za drugi film.

READ  Kiedy i gdzie się odbędzie i kto weźmie udział?

Dodał, że gwiazda Aquamana, Jason Momoa, wynegocjował swoją pensję od 3 milionów dolarów (2,4 miliona funtów) do 4 milionów dolarów (3,2 miliona funtów) za pierwszy film i do 15 milionów dolarów (12 milionów funtów) za drugi film.

Dla porównania, powiedziała, wynagrodzenie Hearda zostało wynegocjowane z 1 miliona dolarów (795 000 funtów) do 2 milionów (1,6 miliona funtów).

Mówi, że Heard „nie ma żadnego wpływu”, aby podnieść jej wynagrodzenie, ponieważ „walczyła o utrzymanie tej roli”.

Ekspert z branży dodał, że wierzy, iż „w ciągu pięciu lat rozsądne jest myślenie, że (Heard) wyreżyserowałby jeden film rocznie za co najmniej 4 miliony dolarów (3,2 miliona funtów) za film… Przegrała co najmniej 20 milionów dolarów (16 milionów funtów) zysków”.

Pani Arnold doszła do wniosku, że łączna utrata zarobków Hearda w filmach, telewizji i reklamach wahała się od 45 milionów dolarów (36 milionów funtów) do 50 milionów dolarów (40 milionów funtów).

Johnny Depp pozywa Amber Heard za artykuł, który napisała dla The Washington Post w 2018 roku. Zdjęcie: AP
zdjęcie:
Johnny Depp pozywa Amber Heard za artykuł, który napisała dla The Washington Post w 2018 roku. Zdjęcie: AP

Wcześniej w poniedziałek chirurg ręki Richard Moore powiedział, że Depp nie mógł stracić czubka środkowego palca w sposób, w jaki powiedział przysięgłym, że to się stało w swoim pozwie cywilnym przeciwko Heard.

Uraz palca, do którego doszło podczas bitwy w Australii w marcu 2015 roku między Deppem a Heardem, był jednym z kilku głównych punktów spornych w pozwie.

Deep mówi, że został ranny, gdy Heard rzucił w niego butelką wódki.

Moore powiedział ławie przysięgłych w poniedziałek, że Depp powiedział, że jego dłoń spoczywała na pręcie, kiedy uderzył on w butelkę.

Moore, który nie leczył gwiazdy Piratów z Karaibów, zeznał, że opis Deppa był mało prawdopodobny, głównie dlatego, że jego paznokcie pozostały nienaruszone.

READ  Patsy Palmer wprawia fanów w furię, ponieważ pobiera 17,99 GBP za treści „wyłącznie na Instagramie”

Ostatnie wydarzenia przynoszą argumenty końcowe, których oczekuje się podczas piątkowego procesu.