Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Depp v. Heard: „Utrata zarobków” aktorki może wynieść nawet 50 milionów dolarów – jak Kate Moss przygotowuje się do zeznań w procesie o zniesławienie | Ents & Arts News

Utrata zysków Amber Heard może sięgnąć 50 milionów dolarów z powodu negatywnych oświadczeń Johnny’ego Deppa i jego adwokata, powiedział ekspert branżowy podczas jej procesu o zniesławienie.

Ekspert branży rozrywkowej, Katherine Arnold, przedstawiła zarzuty, ponieważ brytyjska modelka Kate Moss, która spotykała się z Deppem w latach 90., ma pojawić się w sądzie za pośrednictwem łącza wideo w środę.

Deb Heard pozwała artykuł, który napisała w Washington Post w 2018 r., który według jego prawników fałszywie sugeruje, że napastował ją fizycznie i seksualnie, gdy byli razem.

Heard bierze Deppa za 100 milionów dolarów (80 milionów funtów).

Ten proces ma miejsce w hrabstwie Fairfax w stanie Wirginia, po tym, jak Depp przegrał podobną sprawę o zniesławienie w Wielkiej Brytanii w lipcu 2020 roku.

Pani Arnold, która była przesłuchiwana przez zespół prawników Hearda w poniedziałek, posłużyła się przykładem „podobnych aktorów”, aby ocenić, jak wyglądałaby ścieżka kariery 36-latka bez negatywnych oświadczeń złożonych przez Deppa i jego adwokata Adama Waldmana po Para Hollywood rozstała się w 2016 roku.

Pani Arnold powiedziała, że ​​wybrała aktorów, którzy grali postacie superbohaterów w swoich odrębnych rolach, byli przystojni, byli w tym samym wieku, potrafili wykonywać akrobacje i mieli dobre umiejętności aktorskie.

Pięć gwiazd, które Heard porównał, to Jason Momoa, Gal Gadot, Ana de Armas, Zendaya i Chris Pine.

Pani Arnold mówi, że wszyscy byli na „ścieżce zwyżkowej” i „rozsądnie byłoby sądzić, że kariera[Hearda]byłaby[wznosząca]”.

Powiedziała, że ​​wszyscy wymienieni aktorzy pracowali z wieloma głównymi markami od czasu ich początkowego sukcesu.

Mówi jednak, że Heard nie była nawet w stanie kontynuować pracy dla swojej wielkiej marki, ponieważ firma kosmetyczna L’Oreal wstrzymała występy w swoich kampaniach.

Dodał, że Heard rozważał straty „do 8 milionów dolarów (6 milionów funtów) w czasie” z powodu utraty kontraktów poparcia.

zdjęcie:
Kate Moss ma pojawić się w sądzie za pośrednictwem łącza wideo jeszcze w tym tygodniu. Zdjęcie: AP

Pani Arnold powiedziała również, że wierzy, że Heard poniósł około 2 milionów dolarów (1,6 miliona funtów) stratę z powodu swojej roli jako Miry w Aquamanie z powodu jej niezdolności do wynegocjowania wyższej kwoty za drugi film.

READ  Bruno Tonioli rzuca Strictly Dancing po 18 latach, aby dalej rządzić Tańcem z gwiazdami

Dodał, że gwiazda Aquamana, Jason Momoa, wynegocjował swoją pensję od 3 milionów dolarów (2,4 miliona funtów) do 4 milionów dolarów (3,2 miliona funtów) za pierwszy film i do 15 milionów dolarów (12 milionów funtów) za drugi film.

Dla porównania, powiedziała, wynagrodzenie Hearda zostało wynegocjowane z 1 miliona dolarów (795 000 funtów) do 2 milionów (1,6 miliona funtów).

Mówi, że Heard „nie ma żadnego wpływu”, aby podnieść jej wynagrodzenie, ponieważ „walczyła o utrzymanie tej roli”.

Ekspert z branży dodał, że wierzy, iż „w ciągu pięciu lat rozsądne jest myślenie, że (Heard) wyreżyserowałby jeden film rocznie za co najmniej 4 miliony dolarów (3,2 miliona funtów) za film… Przegrała co najmniej 20 milionów dolarów (16 milionów funtów) zysków”.

Pani Arnold doszła do wniosku, że łączna utrata zarobków Hearda w filmach, telewizji i reklamach wahała się od 45 milionów dolarów (36 milionów funtów) do 50 milionów dolarów (40 milionów funtów).

Johnny Depp pozywa Amber Heard za artykuł, który napisała dla The Washington Post w 2018 roku. Zdjęcie: AP
zdjęcie:
Johnny Depp pozywa Amber Heard za artykuł, który napisała dla The Washington Post w 2018 roku. Zdjęcie: AP

Wcześniej w poniedziałek chirurg ręki Richard Moore powiedział, że Depp nie mógł stracić czubka środkowego palca w sposób, w jaki powiedział przysięgłym, że to się stało w swoim pozwie cywilnym przeciwko Heard.

Uraz palca, do którego doszło podczas bitwy w Australii w marcu 2015 roku między Deppem a Heardem, był jednym z kilku głównych punktów spornych w pozwie.

Deep mówi, że został ranny, gdy Heard rzucił w niego butelką wódki.

Moore powiedział ławie przysięgłych w poniedziałek, że Depp powiedział, że jego dłoń spoczywała na pręcie, kiedy uderzył on w butelkę.

Moore, który nie leczył gwiazdy Piratów z Karaibów, zeznał, że opis Deppa był mało prawdopodobny, głównie dlatego, że jego paznokcie pozostały nienaruszone.

READ  Vampire Survivors zdobył nagrodę BAFTA dla najlepszej gry

Ostatnie wydarzenia przynoszą argumenty końcowe, których oczekuje się podczas piątkowego procesu.