Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rod Gilbert potwierdza, że ​​jest leczony z powodu raka i chwali Narodową Służbę Zdrowia

Komik Rod Gilbert ogłosił, że ma raka w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych w czwartek wieczorem.

53-letni walijski gwiazdor ujawnił, że jest leczony przez to samo centrum onkologiczne w Cardiff, które służy mu jako jego patron, jednocześnie chwaląc National Health Service za ich niezwykłą służbę.

Rudd nie ujawnił, jaki rodzaj raka u niego zdiagnozowano, ale powiedział, że jest w „najlepszych możliwych rękach”.

Ciężka wiadomość: komik Rod Gilbert ogłosił, że ma raka w oświadczeniu wydanym w mediach społecznościowych w czwartek wieczorem

Zwracając się do obserwatorów na Facebooku, napisał: „Jako dumny patron Flider Cancer Center podróżowałem po świecie, organizując niechlujne przesłuchania i pełne gwiazd wieczory komediowe. Poznałem i zaprzyjaźniłem się z wieloma inspirującymi i cierpliwymi pracownikami oraz ich rodzinami. To była ogromna część mojego życia przez ostatnie 10 lat.

Więc chociaż nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę tutaj tak cierpliwy, wiem lepiej niż ktokolwiek, że jestem w dobrych rękach.

Opieka NHS, którą otrzymuję, jest niesamowita. Nikomu bym tego nie życzył… ale kto wie, może wyjdę na drugi koniec z nowym stand-upem i 40-minutową rozmową o orange squash.

Dziękuję wszystkim za wsparcie w ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy (i lat). Nie będzie mnie na jakiś czas i nie będę komentował dalej, przynajmniej nie teraz, kiedy koncentruję się na moim powrocie do zdrowia.

Smutne: 53-letnia walijska gwiazda ujawniła, że ​​jest leczona w tym samym centrum raka w Cardiff, które służy mu jako prezydent, jednocześnie chwaląc National Health Service za niezwykłą usługę

Smutne: 53-letnia walijska gwiazda ujawniła, że ​​jest leczona w tym samym centrum raka w Cardiff, które służy mu jako prezydent, jednocześnie chwaląc National Health Service za niezwykłą usługę

Wcześniej odwołał koncerty z powodu problemów z gardłem, w zeszłym tygodniu przerwał trasę koncertową Johna.

Rudd był zasypywany wspierającymi wiadomościami od fanów w komentarzach do swojego posta z ogłoszeniem raka, gdy jeden z nich napisał: „Rodd przesyła ci kilka dobrych życzeń i mam nadzieję, że stopniowo wyzdrowiejesz. Teraz miły uścisk przyjacielu.

READ  LGBT+Polska w niebezpieczeństwie, ponieważ orzeczenie Sądu Najwyższego stawia kraj na ścieżce „Polexitu”

Inny dodał: „Życzę Ci dużo miłości i siły do ​​przyszłego leczenia. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz i uzyskasz nowy pokaz sceniczny z tego doświadczenia !! xxx”.

Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia RHOD. Wysyłam miłość i uściski z Kornwalii. Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu na scenę” – napisał trzeci.

Starr: Był zaangażowany w szereg inicjatyw mających na celu zebranie pieniędzy dla Flinders Cancer Center w Cardiff.  W 2013 roku wziął udział w wycieczce, a jego podróż została udokumentowana w programie telewizyjnym Rhod v Kilimandżaro (na zdjęciu)

Starr: Był zaangażowany w szereg inicjatyw mających na celu zebranie pieniędzy dla Flinders Cancer Center w Cardiff. W 2013 roku wziął udział w wycieczce, a jego podróż została udokumentowana w programie telewizyjnym Rhod v Kilimandżaro (na zdjęciu)

Przez lata był zaangażowany w szereg inicjatyw mających na celu zebranie funduszy dla Flinders Cancer Center w Cardiff.

W 2013 roku wziął udział w wycieczce do Kenii, a jego podróż została udokumentowana w programie telewizyjnym Rhod v Kilimandżaro.

Dodatkowo, w 2015 roku Rudd poprowadził wycieczkę do Patagonii i rozpoczął kolejne podróże w 2019 i 2022 roku w Peru, zbierając setki tysięcy funtów na hub.

Miłość: Rod jest przytłoczony wspierającymi wiadomościami od fanów w komentarzach pod swoim postem na temat raka

Miłość: Rod jest przytłoczony wspierającymi wiadomościami od fanów w komentarzach pod swoim postem na temat raka

Komik ogłosił w zeszłym tygodniu, że daty po 9 lipca w Swansea, Hereford, Yeovil i Truro zostaną przesunięte na jego trasę koncertową.

Powiedział wtedy: „Jak wielu z was wie, od kilku miesięcy odczuwam ból w szyi i gardle. Byłem leczony i w miarę możliwości kontynuowałem trasę koncertową.

„Szczerze chciałem odbyć wszystkie spotkania zgodnie z planem, ale obawiam się, że nie będzie to możliwe. W przyszłym tygodniu mam przejść operację i odwieszę buty na jakiś czas, abym wróciła do zdrowia.

W odroczeniu powiedział, że pracuje nad przełożeniem koncertów na początek 2023 roku.

Rudd wykonał około 200 przedstawień Księgi Jana i dodał: „Byłem naprawdę smutny, że nie byliśmy w stanie zagrać ostatnich siedmiu koncertów zgodnie z planem, ale bądźcie pewni, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakończyć co zaczęliśmy. ”

READ  Bradley Walsh przedstawia swoją rodzinę Larkins

Na początku 2020 r. Rudd nauczył się być opiekunem w ramach swojej serii „Doświadczenie zawodowe”, w której śledził różne osoby pracujące na różnych zawodach.

Powiedział, że pomysł sfilmowania epizodu z opiekunem był w jego głowie od dawna, ponieważ chciał podkreślić ważną rolę, jaką odgrywają opiekunowie.

Gatunek: Na początku 2020 roku Rod uczy się być opiekunem w ramach swojej serii

Gatunek: Na początku 2020 r. Rod nauczył się być opiekunem w ramach swojej serii „Doświadczenie zawodowe”, w której śledził różne osoby pracujące na różnych zawodach.

Filmowanie zostało wstrzymane z powodu pandemii, a kiedy serial powrócił, powiedział Wells Online: „Byliśmy w trakcie kręcenia, więc nie mogliśmy dokończyć serialu, więc niektóre odcinki nie są gotowe do wydania.

„Ale zakończyliśmy odcinek Caregiver i zdecydowaliśmy się wydać go wcześniej niż planowaliśmy, ponieważ wszyscy czuliśmy, że to właściwy moment”.

Zawodowo, w 2020 roku prowadził zupełnie nowy serial dla Comedy Central – Rhod Gilbert’s Growing Pains i zaprosił gości specjalnych, by dołączyli do niego w podróży w głąb pamięci.

Wielkie imię: Jeśli chodzi o karierę, w 2020 roku organizuje zupełnie nowy serial dla Comedy Central - Rohod Gilbert's Growing Pains i zaprasza specjalnych gości, aby dołączyli do niego w podróży w głąb wspomnień

Wielkie imię: Jeśli chodzi o karierę, w 2020 roku organizuje zupełnie nowy serial dla Comedy Central – Rohod Gilbert’s Growing Pains i zaprasza specjalnych gości, aby dołączyli do niego w podróży w głąb wspomnień

Zabawne: gospodarze regularnie Masz dla Ciebie wiadomości?  I był gospodarzem popularnej serii konkursów muzycznych BBC 2, Don't Care About the Buzzcocks (na zdjęciu w drugim rzędzie po lewej stronie Am I Liing to You?).

Zabawne: gospodarze regularnie Masz dla Ciebie wiadomości? I był gospodarzem popularnej serii konkursów muzycznych BBC 2, Don’t Care About the Buzzcocks (na zdjęciu w drugim rzędzie po lewej stronie Am I Liing to You?).

Prowadził trzy serie niezwykle popularnego programu BBC Two You Fired, przeprowadzając wywiady z odchodzącymi kandydatami i beztrosko rzucając okiem na wydarzenia w The Apprentice.

Regularnie gości, czy mam dla Ciebie jakieś wieści? Był gospodarzem serii popularnych konkursów muzycznych BBC 2, Don’t Care About the Bazcocks, oraz dwóch serii Ask Rod Gilbert – jego własnego programu na BBC One.

READ  Nowy album Jacka Savorettiego świętuje to, co najlepsze w Europie

Rudd ożenił się z Walijczykiem, który pisze dla Sian Harris od 2013 roku.

Popularność: Prowadził także trzy seriale BBC Two You Fired, przeprowadzając wywiady z odchodzącymi kandydatami i zaglądając do wydarzeń w The Apprentice.

Popularność: Prowadził także trzy seriale BBC Two You Fired, przeprowadzając wywiady z odchodzącymi kandydatami i zaglądając do wydarzeń w The Apprentice.

Love Life: Rudd jest żonaty z Welchem ​​piszącym Sian Harris od 2013 (na zdjęciu razem w 2020)

Love Life: Rudd jest żonaty z Welchem ​​piszącym Sian Harris od 2013 (na zdjęciu razem w 2020)