Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydarzenie zainspirowane Willym Wonką Glasgow: Zalane łzami dzieci wezwano policję…

Wydarzenie zainspirowane Willym Wonką Glasgow: Zalane łzami dzieci wezwano policję…

26 lutego 2024, 22:35 | Aktualizacja: 26 lutego 2024 o 22:38

Po wydarzeniu rodzice zażądali zwrotu pieniędzy.

Zdjęcie: Facebook/Ellen Weber


RODZICE byli wściekli po tym, jak zostali wyprowadzeni z imprezy inspirowanej Willym Wonką „Chumpy” zorganizowanej dla ich dzieci.

Wydarzenie, z biletem za 35 funtów, zapowiadało „czekoladową fantazję jak nigdy dotąd” i dzień, w którym „marzenia stają się rzeczywistością”, ale rzeczywistość była bardziej koszmarna.

Organizator House of Illuminati zorganizował wydarzenie w Box Hub w Glasgow i widział, jak setki rodzin kupowało bilety.

Jednak wielu, którzy spodziewali się ekstrawagancji inspirowanej Roaldem Dahlem, wpadło w furię, nazywając to doświadczenie „stratą pieniędzy”.

Czytaj więcej: Trzej protestujący w ramach Just Stop Oil zostali uznani za winnych ciężkiego wtargnięcia na teren po zakłócaniu meczów tenisowych Wimbledonu

Czytaj więcej: Ksiądz podał zatruty kielich po tym, jak mafijny zabójca doprawił wino eucharystyczne wybielaczem

Dzieci są zdruzgotane po tym rozczarowującym wydarzeniu.

Dzieci są zdruzgotane po tym rozczarowującym wydarzeniu.

Zdjęcie: Facebook/Ellen Weber


Stuart Sinclair (29 l.), który wraz z trójką dzieci jechał dwie godziny z Dundee, aby wziąć udział w wydarzeniu, określił je jako „absolutny chaos”.

Powiedział Kurierowi: „Po okolicy chodził facet, który wyglądał na przebranego za Willy'ego Wonka, ale nie wydawał się zainteresowany. Potem wszedłem do środka i zobaczyłem kilka rekwizytów i plastikową czekoladę.

„W pokoju obok mieli probówki z żelkami. Powiedziałam dzieciom, że przynajmniej dostaną paczkę cukierków, a oni dali każdemu po jednym batoniku.

Jeden z rodziców napisał na Facebooku: „Moje 8 małych dziewczynek jest zdruzgotanych. Powiedziała, że ​​to najgorszy dzień w jej życiu i bardzo płakała, gdy szliśmy na najbliższy przystanek autobusowy powrotny do centrum miasta.

Organ regulacyjny powiedział, że dokona pełnego zwrotu pieniędzy.

Organ regulacyjny powiedział, że dokona pełnego zwrotu pieniędzy.

Zdjęcie: Facebook/Ellen Weber


Inny powiedział: „Bardzo szokujące”. Zwłaszcza po staniu przez 30 minut, aby wejść. Czekoladowe przeżycie bez czekolady na miejscu.

Miejsce wydarzenia, Willie's Chocolate Experience, szczyci się zaczarowanym ogrodem pełnym „gigantycznych słodyczy, żywych kwiatów, tajemniczych rzeźb i magicznych niespodzianek”.

Obiecano także występy na żywo i „wciągającą przygodę” dla uczestników, w tym „tunel zmierzchu” i „laboratorium wyobraźni”, w którym „harmonijnie łączą się granice między rzeczywistością a fantazją”.

Dom Iluminatów odwołał wydarzenie pierwszego dnia i od tego czasu obiecał zwrócić klientom pełne pieniądze.

W sobotę na wydarzenie wezwano szkocką policję, która stwierdziła, że ​​„udzielono porad”.

Niektórzy opisali to doświadczenie jako pusty magazyn.

Niektórzy opisali to doświadczenie jako pusty magazyn.

Zdjęcie: Facebook/Fiona Hughes


„Dzisiejszy dzień był dla wielu bardzo stresujący i frustrujący, za co naprawdę nam przykro” – napisał organizator w poście na Facebooku w sobotni wieczór.

„Niestety w ostatniej chwili zawiedliśmy się na wielu aspektach naszego wydarzenia i staraliśmy się jak najlepiej, aby kontynuować i posuwać się do przodu, a teraz zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobnie powinniśmy byli odwołać wydarzenie z samego rana.

„W pełni przepraszamy za to, co się stało i zapewnimy pełny zwrot pieniędzy każdemu, kto kupił bilety”.

The Box Hub twierdzi, że jedynie wynajmuje przestrzeń i nie ponosi odpowiedzialności za okres próbny.

READ  Wordle 296 11 kwietnia Wskazówki - Masz dzisiaj problemy z rozwiązaniem Wordle? Te wskazówki pomogą | Gry | zabawa