Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Scott oskarżył ojca Taylor Swift o uderzenie fotografa w twarz

Scott oskarżył ojca Taylor Swift o uderzenie fotografa w twarz

Policja podała, że ​​ojciec Taylor Swift, Scott Swift, jest oskarżony o napaść na australijskiego fotografa w doku w Sydney we wtorek wczesnym rankiem po ostatnim koncercie piosenkarki.

Lokalne media zidentyfikowały fotografa jako Bena McDonalda, dyrektora generalnego Matrix Media Group, który fotografował Swift, gdy schodziła z jachtu na molo Neutral Bay około godziny 2 w nocy po nocnym rejsie po porcie w Sydney.

„Policja podała, że ​​71-letni mężczyzna zaatakował 51-letniego mężczyznę” – podała w oświadczeniu policja Nowej Południowej Walii, nie wymieniając nazwiska ojca Swifta, Scotta.

„Młodszy mężczyzna zgłosił incydent i obecnie prowadzi dochodzenie funkcjonariusze z Komendy Okręgu Policji North Shore. Mężczyzna nie wymagał opieki medycznej” – podała policja.

Według państwowego nadawcy ABC Swift była w tym czasie z ojcem, ale wsiadła do samochodu, gdy doszło do rzekomej napaści. „Zaatakował mnie i uderzył mnie w twarz” – powiedział McDonald placówce.

„W ciągu 23 lat robienia tego nigdy nie zostałem zaatakowany, a tym bardziej uderzony w twarz przez mojego ojca” – powiedział.

„Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że jest jej ojcem” – powiedział. Stróż. „To było trochę szokujące, ale zostawię policję, aby wykonała swoją pracę”.

Rzecznik Taylor Swift powiedział: Rolling Stone'a Kiedy doszło do zdarzenia, dwie osoby zachowywały się „agresywnie” wobec Swift i jej otoczenia.

Taylor i jej ojciec Scott na grudniowym meczu Kansas City Chiefs

(Getty)

„Dwie osoby agresywnie zbliżały się do Taylor, chwyciły jej pracowników ochrony i groziły, że wrzucą pracownicę do wody” – oznajmił rzecznik w oświadczeniu.

ABC podała, że ​​fotograf powiedział, że otoczenie Swifta używało parasoli, aby uniemożliwić mu robienie zdjęć, a w rzekomą kłótnię brał udział ojciec Swifta.

READ  Johnny Ruffo: australijski piosenkarz i aktor Home and Away zmarł w wieku 35 lat

Australijska trasa Swift w ramach jej rekordowej trasy Eras zakończyła się w poniedziałkowy wieczór.