Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thomas Kingston: Zmarł zięć księcia i księżniczki Michaela z Kentu  Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Thomas Kingston: Zmarł zięć księcia i księżniczki Michaela z Kentu Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Kingston (45 l.) poślubił Lady Gabriellę Windsor w 2019 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor.


Wtorek, 27 lutego 2024 o 19:52, Wielka Brytania

Thomas Kingston, mąż córki księcia i księżniczki Michael, Lady Gabrielli Kingston, zmarł nagle w wieku 45 lat.

Rzecznik Pałacu Buckingham powiedział: „Król i królowa zostali poinformowani o śmierci Tomasza i dołączają do księcia i księżniczki Michaela z Kentu oraz wszystkich tych, którzy go znali, w żałobie po ukochanym członku rodziny”.

„W szczególności Ich Królewskie Mości przesyłają swoje szczere modlitwy i płynące z serca myśli Gabrielli i całej rodzinie Kingston”.

Kingston (45 l.) poślubił Lady Gabriellę Windsor w 2019 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor.

W oświadczeniu wydanym w imieniu rodziny pana Kingstona napisano: „Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata.

„Tom był niezwykłym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć była ogromnym szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć. „

Służby ratunkowe zostały wezwane pod adres w Gloucestershire wkrótce po godzinie 18:00 w niedzielę, gdzie znaleziono zwłoki Kingstona.

Zostanie przeprowadzone dochodzenie, które ma ustalić przyczynę śmierci. Nie ma żadnych podejrzanych okoliczności i nie są zaangażowane żadne inne strony.

Pałac Kensington poinformował wcześniej we wtorek Książę William wycofał się z nabożeństwa żałobnego Z powodu sprawy osobistej

Miał wziąć udział we mszy za zmarłego króla Grecji Konstantyna w zamku Windsor, ale niecałą godzinę przed rozpoczęciem żałoby w kaplicy św. Jerzego ogłoszono, że Wilhelm nie będzie obecny.

Pałac Kensington nie podał dalszych szczegółów.

READ  Wielka Brytania jest gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji 2023