Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Denis Villeneuve wyjaśnia, dlaczego Anya Taylor-Joy została obsadzona w Dune 2

Denis Villeneuve wyjaśnia, dlaczego Anya Taylor-Joy została obsadzona w Dune 2

W Wydmy: część drugaPodczas światowej premiery filmu w Londynie na początku tego miesiąca Anya Taylor-Joy wywołała spore zamieszanie, spacerując po czerwonym dywanie wraz z obsadą, potwierdzając internetową plotkę, że odgrywa w filmie tajną rolę.

Taylor-Joy pojawiła się ponownie na nowojorskiej premierze w niedzielny wieczór, gdzie scenarzysta i reżyser Denis Villeneuve ujawnił, dlaczego w ogóle chciał zachować jej rolę w tajemnicy.

„Myślę, że Hollywood to najbardziej plotkarskie miasto na Ziemi i chciałem w ramach eksperymentu sprawdzić, jak długo uda nam się utrzymać tajemnicę” – powiedział. Reporter z Hollywood. „Udało się. To była jednostka specjalna, pojechaliśmy do Afryki, aby w ścisłej tajemnicy kręcić filmy z Anyą. Podobał mi się pomysł, aby do końca zachować dla widzów coś niespodziankę; to był prezent, który chciałem zatrzymać dla fanów.

Villeneuve powraca, aby wyreżyserować kontynuację science-fiction, ponownie współpracując z Timothée Chalametem i Zendayą, którzy wystąpili w pierwszym filmie, a także dodając do obsady Austina Butlera i Florence Pugh. Butler wciela się w głównego złoczyńcę filmu, co, jak przyznała gwiazda, było „szczególnie interesujące w dziwny sposób”.

Obserwowanie transformacji Butlera – kiedy stał się nierozpoznawalny z łysą czapką i poczerniałymi zębami – „było czymś godnym uwagi” – powiedział Villeneuve.

Reżyser kontynuował: „To było naprawdę przerażające – kiedy kamera kręciła, wydawało się, że przechodzi całkowitą przemianę, jakby stał się naprawdę złym, psychotycznym, seksownym seryjnym mordercą”. „To było niesamowite widzieć, jak taki kochanek staje się tak brzydki i zły w ułamku sekundy”.

Butler opowiedział także o momentach, w których kamery nie działały, oraz o przyjaźni, jaką nawiązał z Chalametem podczas całego procesu kręcenia filmu.

„Timmy jest teraz moim dobrym przyjacielem i kocham go. Jestem z niego bardzo dumny. Pracuje tak ciężko, a widzieć młodego mężczyznę, który naprawdę ciężko pracuje, tak bardzo mu zależy, a potem przestaje, naprawdę miło jest przebywać w pobliżu” – Butler powiedział. THRskładając hołd partnerowi sceny Stellanowi Skarsgårdowi jako „legendę”.

READ  Ariana Grande i Mariah Carey dzielą się zabawnym wideo, świętując wydanie nowej piosenki Yes, and? Remiks

Pugh, która gra księżniczkę Irulanę Druga częśćrównież wzniósł toast za Chalameta na premierze, gdy ta dwójka ponownie połączyła siły po wcześniejszej wspólnej pracy małe Kobiety.

„Powrót do pracy z przyjacielem to coś, co starasz się robić przez całą karierę. Zawsze chcesz wrócić i pracować z ludźmi, z którymi dobrze ci się współpracuje” – Pugh powiedział o ponownej współpracy. „A potem po prostu zobaczyłem, jak mój przyjaciel wzniósł się na niewiarygodny poziom bycia naprawdę świetnym liderem, a nie tylko radzenia sobie ze sztukami [lead character] robić siku [Atreides] Ale radzenie sobie z tym, co to znaczy być aktorem, który gra Paula i który dla tak wielu znaczy tak wiele, było to naprawdę piękne doświadczenie.

Gdy druga część wreszcie dotarła do widzów, Villeneuve ciężko pracuje nad trzecią Wydmy Film, wskazując, że jest obecnie w procesie pisania. „Zgodziłem się to zrobić część pierwsza I Druga część Wyjaśnił: „Patrząc wstecz, myślę, że teraz będę musiał przetrawić to doświadczenie i chcę wrócić z mocnym scenariuszem”. „Jest prawie ukończony, ale teraz wymaga trochę pracy”.

Wydmy: część druga Do kin trafi w piątek.

Neha Joy przyczyniła się do powstania tego raportu.