Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rylan Clarke drażni się z „tajnym projektem” z Holly Willoughby, dzieląc się zdjęciem pary sportowych uśmiechów i diabelskich rogów podczas wieczornego wyjścia

Rylan Clarke drażni się z „tajnym projektem” z Holly Willoughby, dzieląc się zdjęciem pary sportowych uśmiechów i diabelskich rogów podczas wieczornego wyjścia

Rylan Clarke zapowiedział projekt, nad którym pracuje z Holly Willoughby.

Prezenter telewizyjny Rylan (35 l.) w weekend podzielił się na Instagramie swoim zdjęciem z prowadzącą Dancing On Ice, 42 l. Holly.

Para pokazała swoje bezczelne warzywa, stojąc obok siebie, popijając drinka.

Prezenter radia Rylan skomentował jego post: „Już wkrótce… #sprawiedliwość”.

Powiedzieć słońce: „Mogę tylko powiedzieć, że Holly i ja coś zrobiliśmy i wkrótce się o tym dowiecie!”

Rylan Clarke napomknął o projekcie, nad którym pracuje z Holly Willoughby, wrzucając na Instagram wspólne zdjęcie w weekend
Rylan powiedział The Sun: „Mogę tylko powiedzieć, że Holly i ja coś zrobiliśmy, a wkrótce dowiecie się, co to było!” (Holly i Rylan widziano w „This Morning” w 2016 r.)

Zapytany o więcej informacji, powiedział: „Ujmijmy to tak: nie robimy razem występu, ale wszystko się wyjaśni…”

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Holly została zawieszona na trzy miesiące po ustąpieniu z „This Morning”, kiedy dowiedziała się, że stała się ofiarą rzekomego „spisku porwania i morderstwa”.

Holly była ulubienicą całego narodu, gotową na długą i znakomitą karierę na czele brytyjskiej telewizji.

Jednak po „roku z piekła rodem”, w trakcie którego brała udział w kontrowersyjnym programie Phillipa Schofielda „This Morning” i stała się obiektem przerażającego spisku dotyczącego porwania, Holly może być gotowa kontynuować karierę telewizyjną w Ameryce.

Taki scenariusz wydawałby się wysoce nieprawdopodobny zaledwie 18 miesięcy temu, kiedy Holly była poszukiwana w walce o kontrakt pomiędzy ITV a BBC.

Jednak po raz pierwszy w swojej karierze jest teraz „wolnym agentem” i pragnie zbadać możliwości za oceanem, aby położyć kres swoim domowym nieszczęściom.

Jest to perspektywa, którą jest „podekscytowana”, chociaż dyskusje są wciąż na stosunkowo wczesnym etapie.

Ponieważ trójka jej dzieci uczęszcza do szkoły, a jej mąż, Dan Baldwin, prowadzi odnoszącą sukcesy firmę zajmującą się produkcją telewizyjną, zmiana w Stanach Zjednoczonych będzie wstrząsem dla wszystkich zaangażowanych, czego ona doskonale zdaje sobie sprawę.

Opublikowano go po tym, jak Holly zrobiła trzymiesięczną przerwę po ustąpieniu z „This Morning”, kiedy dowiedziała się, że stała się ofiarą rzekomego „spisku porwania i morderstwa” (Holly widziano, jak wracała do telewizji u boku Stephena Mulherna w „Dancing On Ice” w zeszłym miesiącu ).

Ale na razie prowadząca Dancing On Ice uważa, że ​​nie ma nic złego w zobaczeniu, co się tam dzieje i dowiedzeniu się, czy może pójść w ślady innych Brytyjczyków, Jamesa Cordena i Cat Deeley, zdobywając lukratywną pracę w telewizji za oceanem.

READ  Królowa spoczywa dziś w Edynburgu: Kiedy można zobaczyć trumnę królowej w St Giles i jakie są zasady odwiedzin?

Źródło podało: „Holly miała naprawdę ciężki rok i to naprawdę ją wyprowadziło z tego stanu.

„Długo i intensywnie myślałam o powrocie do Dancing On Ice i okazało się, że to była słuszna decyzja, dzięki której znów wróciła do rytmu.

„Zawsze myślała o pracy w Ameryce, ale ze względu na okoliczności stała się ona teraz realną rzeczywistością i jest tym podekscytowana.

„Trwają rozmowy i nie spieszy jej się z przyjęciem jakiejkolwiek roli, ale jeśli pojawi się oferta, oznacza to, że pasjonują ją Stany Zjednoczone i może teraz swobodnie je odkrywać.

Holly odeszła z „This Morning” po 14 latach w październiku ubiegłego roku, po zwolnieniu Phila z nadawcy.

Phillip opuścił program po tym, jak przyznał się do romansu z młodszym kolegą i okłamał go, gdy zapytano go o narastające spekulacje.

Holly opuściła „This Morning” po 14 latach w październiku ubiegłego roku, po odejściu Phillipa Schofielda z serialu (Holly i Phillip kręcono w maju ubiegłego roku).

Po powrocie do programu ITV bez niego Holly została wyśmiana za oświadczenie, które wygłosiła zwracając się do narodu, w którym zapytała, czy widzowie „wszystko w porządku” po tym rewelacji.

Potem stanęła przed kolejną porażką, gdy aresztowano mężczyznę za planowanie jej porwania i zabicia, co wywołało u niej przerażenie.

Według doniesień za bardzo bała się opuścić dom po tym, jak Gavin Plumb został oskarżony o przestępstwo, co zmusiło ją do zaprzestania nadawania na kilka miesięcy.

Zastanawiała się, czy zaprezentować Dancing On Ice z nowym współgospodarzem Stephenem Mulhernem i ostatecznie zdecydowała się wrócić do pracy w nowym roku.