Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę William nadal będzie priorytetowo traktował opiekę nad Kate Middleton i jego dziećmi, przed pełnieniem pełnoetatowych obowiązków królewskich, po tym jak zdecydował się wyczyścić swój pamiętnik, aby wspierać żonę podczas jej rekonwalescencji po operacji.

Książę William nadal będzie priorytetowo traktował opiekę nad Kate Middleton i jego dziećmi, przed pełnieniem pełnoetatowych obowiązków królewskich, po tym jak zdecydował się wyczyścić swój pamiętnik, aby wspierać żonę podczas jej rekonwalescencji po operacji.

Książę William będzie nadal stawiał żonę i dzieci na pierwszym miejscu, starając się pomóc choremu ojcu.

Choć następca tronu powróci dziś do obowiązków publicznych – po podjęciu decyzji o „wyczyszczeniu pamiętników”, aby wesprzeć księżną Walii w trakcie i po jej operacji w zeszłym miesiącu – nie oczekuje się, że całkiem całkiem przejmie pełnoetatowe obowiązki królewskie już.

Złoży dwa wystąpienia publiczne: rano zorganizuje w imieniu króla inwestyturę w zamku Windsor, a następnie wieczorem zorganizuje uroczystą kolację w centrum Londynu, jako patron londyńskiego pogotowia lotniczego.

Potem nie będzie już miał zaplanowanych żadnych obowiązków w tym tygodniu i ponownie będzie z Kate i dziećmi w przyszłym tygodniu podczas przerwy semestralnej.

Źródło podało: „Książę zawsze jasno dawał do zrozumienia, że ​​obecnie jego priorytetem jest wspieranie żony i rodziny i nie ustalił harmonogramu tego działania”.

Dodał: „Wróci do swoich obowiązków w środę, ale nie należy spodziewać się ponownego spotkania z nim przez krótki czas”.

Książę William będzie nadal na pierwszym miejscu stawiał dobro swojej żony i dzieci, starając się pomóc choremu ojcu
William będzie ponownie z Kate i dziećmi w przyszłym tygodniu podczas przerwy semestralnej
William zawsze podkreślał, że na tym etapie jego życia obowiązki wobec rodziny są ważniejsze od roli publicznej

Przyjmuje się, że jego zespół w Pałacu Kensington rozmawia ze swoim odpowiednikiem w Pałacu Buckingham na temat wydarzeń publicznych, w których William mógłby potencjalnie uczestniczyć zamiast ojca.

Prawdopodobnie będą wzorować się na większej liczbie stanowisk, być może przewodząc rodzinie podczas wydarzeń takich jak coroczna msza święta z okazji Dnia Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim na początku przyszłego miesiąca.

CZYTAJ WIĘCEJ: Charles ląduje w Sandringham z dala od wścibskich oczu, przygotowując się do podjęcia kolejnych kroków w walce z rakiem: Król i królowa wycofują się do dziury w Norfolk – po bardzo krótkim spotkaniu z Harrym w Londynie

Ponieważ jednak Jego Wysokość nalegał, aby podczas leczenia trzymać rękę na pulsie spraw państwowych, jest mało prawdopodobne, aby przyszły król został poproszony o zajęcie się jakimikolwiek kwestiami konstytucyjnymi.

Wiadomo, że 41-letni William ma 100% wsparcia ojca, który chce powrócić we własnym tempie.

READ  Magnum, BI aktor Roger E. Mosley zmarł w wieku 83 lat... Aktor zagrał Tudora "TC" Calvina w serialu

Źródło podało: „Król uwielbia Katarzynę i uważa, że ​​wykonuje fantastyczną robotę. Rozumie, że rodzina jest na pierwszym miejscu.

Od czasu objęcia tronu król spędza w zamku Windsor coraz więcej czasu, często przebywając w niedzielne wieczory, dzięki czemu może spędzać więcej czasu z synem i małymi wnukami, z którymi jest bliżej niż kiedykolwiek.

William, który obecnie mieszka w Adelaide Cottage w posiadłości Windsor, w odległości krótkiego spaceru od zamku, również często korzysta z pokoi w historycznej rezydencji królewskiej na spotkania.

W zeszłym miesiącu księżna Walii została nieoczekiwanie przyjęta do szpitala w celu przeprowadzenia operacji, którą określono jako „operację brzucha”.

Spędziła dwa tygodnie w londyńskiej klinice, gdzie król również przeszedł operację prostaty i prawdopodobnie nie zacznie ponownie pełnić obowiązków królewskich przed Wielkanocą.

Na zdjęciu książę Harry przybył do Clarence House, aby spotkać się z ojcem
Wiadomo, że 41-letni William ma 100% wsparcia ojca, który chce powrócić we własnym tempie.
Król Karol III opuszcza dziś Clarence House samochodem w Londynie
Królewski helikopter, który zabrał króla Karola i królową Camillę do Sandringham
Na zdjęciu król Karol i królowa Camilla opuszczali dziś Clarence House

Jej doradcy powiedzieli wówczas, że jej mąż odwołał wszystkie nadchodzące zaręczyny, aby być u jej boku i wspierać ich dzieci: dziesięcioletniego księcia Jerzego, ośmioletnią księżniczkę Charlotte i pięcioletniego księcia Louisa.

Choć nie podali harmonogramu, źródła podają, że książę pozostanie z nimi w Windsorze „kilka tygodni”.

Przeczytaj więcej: Co na razie wiemy o diagnozie raka króla Karola?

William zawsze podkreślał, że na tym etapie życia obowiązki wobec rodziny są ważniejsze od roli publicznej.

Nie jest jednak niczym niezwykłym, że trzech starszych członków rodziny królewskiej jest jednocześnie zwolnionych z pracy, zwłaszcza teraz, a monarcha prawdopodobnie pozostanie poza domem dłużej niż planowano, co oznacza, że ​​pracujący członkowie rodziny królewskiej będą bezbronni w terenie.

Oznacza to, że nieuchronnie będzie większa presja na przyszłego króla, aby eskalował.

Podczas dzisiejszej inauguracji William wręczy ponad 50 odznaczeń, w tym jedno dla byłej angielskiej piłkarzki Ellen White (34 l.).

Wieczorem weźmie udział w corocznej zbiórce pieniędzy organizowanej przez London Air Ambulance w centrum Londynu. Od 2020 roku jest patronem akcji charytatywnej.

READ  Gwiazda K-POP Moonbin została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu, poinformowała policja w Korei Południowej.

Kolacja ma na celu wsparcie największej w historii kampanii zbierania datków tej organizacji charytatywnej, której celem jest wygenerowanie 15 milionów funtów na wymianę floty helikopterów.

William ma wygłosić przemówienie i ma po raz pierwszy publicznie przyznać się do choroby ojca i być może podziękować wszystkim osobom, które mu dobrze życzyły.