Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan i Harry są „zmartwieni” uproszczonymi królewskimi planami Charlesa, ponieważ Archie nie będzie księciem

Projektantka sukienek Meghan Markle „dom mody finansował ekstrawaganckie życie, w tym 1500 funtów na cotygodniowe wycieczki do salonu”

39-letnia Tamara Ralph i jej były partner Michael Russo, lat 40, „osobiście wpłynęli” przed upadkiem ich firmy Ralph & Russo, zgodnie z zarzutami zawartymi w dokumentach wydanych przez Sąd Najwyższy.

Ralph jest pozwany przez urzędników firmy o 20,8 mln funtów odszkodowania, ale zaprzeczyła jakiemukolwiek wykroczeniu i broni pozwu.

Ralph & Russo zaprojektowali suknię zaręczynową księżnej Sussex za 56 000 funtów, a także sukienki dla takich gwiazd, jak Gwyneth Paltrow i Kylie Minogue.

Dyrektorzy firmy pozywają teraz panią Ralph, która poinformowała Sąd Najwyższy, że „przywłaszczyła sobie duże sumy”, kiedy „rzeczywista sprawowała kontrolę”.

W nowo opublikowanych dokumentach prawnych, pani Ralph rzekomo wydała ponad 1500 funtów na „tygodniowe suszenie włosów” w salonie fryzjerskim Larry’ego Kinga w South Kensington w Londynie – a koszt został obciążony firmową kartą kredytową, donosi Mail on Sunday.

Dokumenty sądowe twierdzą również, że pani Ralph wydała ponad 300 funtów z pieniędzy firmy na luksusową bieliznę w paryskim sklepie i 130 funtów na pielęgnację rzęs.
Twierdzono również, że pani Ralph skarżyła się, że jej 225 000 funtów pensji było „zbyt niskie” dla kogoś na jej stanowisku.

READ  Tom Cruise „podnosi rzutki”, kontynuując kulturę sportową Wielkiej Brytanii