Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WWE wypuszcza Samoa Joe, Mickie James i inne gwiazdy

WWE wypuszcza Samoa Joe, Mickie James i inne gwiazdy

WWE Po kilku dniach upuszczam wiele gwiazdek WrestleMania XXXVII.

Co się stało Post-obsesyjna tradycja firmy zajmującej się rozrywką sportową, WWE ogłosiło zbiorowe premiery w czwartek (15 kwietnia), w tym byłego mistrza NXT i amerykańskiego Samoa Joe.

Joe ostatnio pracował jako komentator kolorów Surowa noc poniedziałkowa, I był członkiem załogi, która wezwała wydarzenie ze stadionu Raymond James w Tampie na WrestleMania w ostatni weekend.

Etsu HaraGetty Images

Związane z: WWE Champions: Kompletna lista wszystkich posiadaczy tytułów w Raw, SmackDown i NXT

Niestety, pismo prawdopodobnie znalazło się na ścianie dla przyszłości Joe WWE, kiedy ogłoszono, że jego następca jest w grze surowy Zespół został ogłoszony następnego dnia przez byłego nadawcę ESPN Adnana Ferika.

Pięciokrotny były mistrz WWE kobiet Mickey James również został zwolniony i walczy o WWE Hall of Fame.

James zadebiutowała w WWE w październiku 2005 przez długi czas, zanim przeszła do zawodników IMPACT Wrestling w 2010. Niespodziewanie wróciła do NXT w 2016 roku i od tego czasu jest ostoją w programowaniu WWE.

Mickie James

John ScioliGetty Images

Związane z: CM Punk opowiada swoją postać w Stephen Amell obcasy Czy to „w innym życiu”

Peyton Royce i Billie Kay również zostali wydani, kilka miesięcy po tym, jak WWE podzieliło tag team The IIconics. Kai rywalizował z Carmellą na WrestleMania w meczu Tag Team Turmoil.

Pełna lista WWE Superstars opublikowana przez firmę w czwartek 15 kwietnia przedstawia się następująco:

          Tokio, Japonia, 29 czerwca, Konix, Billy Kay i Peyton Royce przemawiają podczas wwe live tokyo w Ryogoku Kokugikan 29 czerwca 2019 roku w Tokio, Japonia fot. Etsuo haragetty Images

          Etsu HaraGetty Images

          Śledź Raw, Smackdown, NXT i wszystkie ważne wydarzenia WWE Sieć WWE lub BT Sport, Oprócz paw w Stanach Zjednoczonych.


          Digital Spy powraca! Przeczytaj każdy numer teraz, korzystając z Miesięczny bezpłatny okres próbny tylko w Apple News +.

          Interesuje Cię cotygodniowy biuletyn Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do swojej skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Obserwuj tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

          Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io

          READ  „Jeśli jest gdziekolwiek, mógłby go umieścić na imprezie”: brytyjskie miasta ubiegają się o organizację Eurowizji | Eurowizja