Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Poznaj Jonathana Gibsona, najmłodszego mistrza Mastermind (który wyprowadził telegrafistę z księgi rekordów)

Dorastając z Glasgow, Gibson oglądał Junior Mastermind i The Weakest Link, aw wieku 12 lat został zawodowym testerem w ramach Schools Challenge Championship.

Powiedział: „To był pierwszy raz, kiedy zdałem sobie sprawę, że tak jest Niezwykle dobry w tym. A dla kogoś, kto wyrósł na bezużytecznego w sporcie, fajnie było móc konkurować i pokonać ludzi starszych ode mnie ”.

Gibson ma 18 miesięcy pracy, aby zdobyć doktorat i ma nadzieję na pracę w środowisku akademickim. Planuje również przystąpić do innych ofert konkursowych.

Powiedział: „Oczywiste jest, że marzenie jest bez znaczenia – koordynacja konkursów telewizyjnych jest złotym standardem”. „[Radio 4’s] Mózg Wielkiej Brytanii byłby naprawdę fajny. Jeśli znajdę odpowiedni zespół, chciałbym po prostu skontaktować się z nami. To zdecydowanie nie koniec ”.

W programie Gibson wyjaśnił swój „zagmatwany” brak dialektu glaswegiańskiego. Powiedział: „Legenda rodziny. Kiedy miałem dwa lata, miałem audiobooka Stephena Fry’ego, który czytał Kubusia Puchatka i właśnie zdecydowałem, że to właściwy sposób mówienia”.

Nie narzekam – rekord mam 28 lat

Więc to moje roszczenie do sławy zniknęło, Pisze Gavin Fuller. Ale po 28-letniej historii najmłodszego zwycięzcy Mastermind – dwa razy więcej od mojego poprzednika – naprawdę nie mam powodów do narzekań. Rekordy są po to, by pobić, a Jonathan jest czymś więcej niż godnym zwycięzcą, więc cieszę się z jego powodu, ponieważ ma teraz nagrodę i ciężar konieczności sprostania temu!

Nie żebym naprawdę wiedział, kiedy uczestniczyłem w finale, w podobnym do Koloseum przedstawieniu w Commonwealth Institute w Londynie, że będę najmłodszym zwycięzcą, gdybym wygrał w wieku 24 lat. był naprawdę przerażający, kiedy oglądał 17 Były zwycięzca, podczas gdy program obchodził swoje 21. urodziny, przyglądając się jego historii.