Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanał Piąty wycofuje ofertę chirurgii plastycznej „nieetyczną” w kwestii wyglądu Charlotte Crosby  Kanał 5

Kanał Piąty wycofuje ofertę chirurgii plastycznej „nieetyczną” w kwestii wyglądu Charlotte Crosby Kanał 5

Kanał 5 przeprosił i wycofał odcinek popularnego i kontrowersyjnego serialu o chirurgii plastycznej z programu telewizyjnego po tym, jak jego podmiot, Charlotte Crosby, został skazany.

Odcinek Celebrity: Co się stało z twoją twarzą w zeszły czwartek? Lekarze przeanalizowali, jak fizyczny wygląd gwiazdy reality TV zmieniał się na przestrzeni lat, kiedy chirurdzy wypowiadali wiele obraźliwych komentarzy na temat jej „wyciętej” i „plastikowej” twarzy.

30-letni Crosby, który zasłynął w programie MTV Geordie Shore, opisał program jako „niemoralny” i „niewrażliwy”. Dodała, że ​​odcinek został wyemitowany, mimo że jej agent był „przerażony”, kiedy została przydzielona do ostrzeżenia Kanału 5 o szkodliwym wpływie, jaki miałoby to na jej zdrowie psychiczne.

W oświadczeniu nadawca przeprosił za „wszelki dyskomfort” i powiedział, że Channel 5 i producenci serialu, Crackit Productions, „bardzo poważnie traktują swój obowiązek zachowania ostrożności”.

„Chociaż potwierdzamy, że program jest kompatybilny z Ofcom, zabraliśmy na pokład notatki Charlotte i usunęliśmy odcinek z naszej platformy do transmisji strumieniowej My5” – czytamy w oświadczeniu.

Crosby nie skomentował jeszcze usunięcia pierścienia.

w Oświadczenie wydane w mediach społecznościowych W ubiegły piątek, po emisji odcinka, Crosby powiedział, że to „niewiarygodne”, że program powstał, szczególnie w kontekście rosnącej uwagi na zdrowie psychiczne w przemyśle rozrywkowym.

Napisała: „W czasie, gdy świat mediów i audycji popierał politykę„ bądź miły ”, Channel 5 i Krakitt zdecydowali się zlecić ten godzinny program„ Stretchy Lips Charlotte ”(ich słowa nie są moimi słowami). „

Crosby miał na myśli kampanię #BeKind, która nastąpiła później Nie żyje Caroline Flack, prezenterka Love Island W grudniu ubiegłego roku. Ostatni post Flacka na Instagramie zawierał słowa: „W świecie, w którym możesz być kimkolwiek, bądź miły”.

Po jej śmierci celebrytki, marki i członkowie publiczności używali hashtagu #BeKind w mediach społecznościowych, aby promować przesłanie o współczuciu i współczuciu, a szczególnie podnosić świadomość problemów związanych ze zdrowiem psychicznym, przez które każdy może przejść.

READ  Polska udziela azylu białoruskiej olimpijce Kristinie Tsimanoskiej w związku z obawami o bezpieczeństwo

Crosby otwarcie mówiła o swoich zabiegach kosmetycznych, a także o swoim osobistym szoku i zmaganiach z obrazem ciała i pewnością siebie. Po raz pierwszy przeszła operację nosa w 2016 roku po tym, jak stała się przytomna z powodu występów w telewizji, a później użyła wypełniaczy do ust.

„Ich eksperci z obrzydzeniem dokonali sekcji„ mojej plastikowej twarzy ”, omówili moją zmienną wagę (ze zdjęciami), a następnie postanowili wydobyć najgorsze komentarze trolla z ostatnich pięciu lat.

„Radzenie sobie z trollami to jedno – ignorujesz to, banujesz – ale gdzie jesteśmy jako społeczność, kiedy trolle są głównymi kanałami telewizyjnymi? Jak moja twarz„ uderzyła mnie ”?

Gwiazda Crosby Jordi Shore, Holly Hagan, wydała podobne oświadczenie w czwartek wieczorem i wezwała swoich obserwujących na Instagramie, aby poinformowali Ofcom o programie.

EastEnders i ja, gwiazda, Jacqueline Jossa, również powiedziała, że ​​jest „zniesmaczona” tym serialem. Co okazało się „słodkie”? Napisała na Instagramie.

Crosby zasugerował, że zamiast tego można byłoby poświęcić godzinę emisji filmowi dokumentalnemu na temat zdrowia psychicznego lub zwrócić uwagę na inne kwestie, zamiast atakować młodą kobietę „ze względu na jej wygląd, wybory i„ rozciągliwe usta ”.

Gwiazda rzeczywistości podzieliła się emocjonalnym przesłaniem w swoich historiach na Instagramie następnego dnia po tym, jak została „przytłoczona” wsparciem fanów. I zakończyło się jej stwierdzenie: Kiedy wystarczy… wystarczy? To, że jesteśmy w oczach opinii publicznej, nie oznacza, że ​​nie jesteśmy ludźmi. Na szczęście jestem wystarczająco silny, aby sobie z tym poradzić, ale niewiele osób! „