Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gamasutra – Informacje prasowe – Digital Dragons Business Meet Up odbędzie się w maju. Rejestracja już się rozpoczęła!


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource Games Press.]
Krakowski Park Technologiczny, Organizator Cyfrowy smok 2021, Z przyjemnością ogłaszamy, że bezpłatna platforma rejestracji i kojarzeń Poznaj Digital Dragon Action, Jedna z trzech zaplanowanych w tym roku imprez Digital Dragons już się rozpoczęła. Business Meet Up to wydarzenie biznesowe przeznaczone dla twórców gier, VC i wydawców.

Digital Dragon Business Encounter – Darmowa rejestracja

Tegoroczne Digital Dragons, które zwykle odbywają się w maju, podzielone są na trzy niezależne wydarzenia. Pierwsze dwa – Spotkanie biznesowe Digital Dragons i Gala Niezależna zaplanowano na 13-14 maja Jako wydarzenia online, natomiast flagowa konferencja Digital Dragons zaplanowana jest na 7-8 września. Celem nadchodzącego Business Meeting od Digital Dragons jest wsparcie twórców gier, wydawców, inwestorów i innych profesjonalistów z branży w tych trudnych czasach oraz zapewnienie im jak największej liczby miejsc pracy. Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat za udział w wydarzeniu.

Głównym elementem wydarzenia będzie platforma matchmakingowa. Twórcy gier, inwestorzy, wydawcy i dystrybutorzy będą mogli organizować osobiste spotkania biznesowe. Tagi ułatwią im znalezienie poszukiwanego partnera i usprawnią planowanie spotkań. Wydarzenie odbędzie się w PINE: kompleksowej platformie internetowej i platformie kojarzeń. Uczestnicy będą mogli umówić się na indywidualne 30-minutowe spotkania.

Platforma kojarzeń dla Digital Dragons Business Meet Up jest prosta

Oprócz spotkań w ramach dwudniowego wydarzenia odbywać się będą także dyskusje panelowe z zaproszonymi gośćmi specjalnymi. Skoncentrują się na ekspansji biznesowej, rynku fuzji i przejęć oraz transformacji branży po zeszłorocznej globalnej pandemii. Prelegentami będą Sebastian Wojciechowski – CEO People Can Fly, Anton Goffin – CEO Huuuge Games oraz Mihai Pohoncu – CEO Amber Studio.

READ  Historia romansu Phillipa Schofielda z młodą biegaczką w „This Morning” zostanie zamieniona na serial telewizyjny.

Będzie też czas i miejsce na rozmowę o perfekcyjnej prezentacji. Uczestnicy dyskusji spróbują znaleźć odpowiedzi na pytania, które każdy deweloper chce zadać: Co otwiera drzwi na rynek? Co chcą wydawcy? Shane Berwith – wiceprezes wykonawczy Maximum Games / Modus, Alessandro Povensee – dyrektor ds. Programistów biznesowych All-In-One! Games, Guillaume Jamet – Wiceprezes, Szef Wydawnictwa Plug In Digital, Grzegorz Drabik – Wiceprezes, Prezes Portfolio Untold Tales będą szukać odpowiedzi.

W tych samych dniach Digital Dragons będzie gospodarzem Indie Celebration – międzynarodowego konkursu dla niezależnych twórców gier. Niepowtarzalna okazja dla niezależnych deweloperów do zaprezentowania swoich gier wybranej publiczności, złożonej z rówieśników z branży, weteranów i ekspertów, oraz wygrania prestiżowych nagród.

Ale czekaj, jest więcej! Wkrótce udostępnimy więcej informacji o obrazach, gościach i innych atrakcjach, które pojawią się na flagowej konferencji Digital Dragons, zaplanowanej na 7-8 września br. Bądźcie czujni!

Przydatne linki:
Digital Dragons – oficjalna strona internetowa
Digital Dragon – Facebook
Digital Dragon – Twitter
Digital Dragon – LinkedIn
Digital Dragon – YouTube

O sponsorach:
Małopolska Jest głównym partnerem wydarzenia: władze województwa realizują grupę projektów służących innowacyjności i rozwojowi gospodarczemu Małopolski oraz ich atrakcyjności dla inwestorów. Małopolska to idealna lokalizacja do prowadzenia biznesu, zwłaszcza opartego na nowych technologiach.

KGHM Polska Miedź SA Jest to globalna i innowacyjna organizacja prowadząca działalność górniczą i wydobywczą. KGHM powstał w 1961 roku iw 2021 obchodzi 60-lecie swojego istnienia pod hasłem: Przyszłość jest z miedzi!

Leniwy To firma zajmująca się handlem grami wideo, oparta na silniku transakcyjnym i silniku biznesowym, która pomaga programistom i wydawcom wprowadzać na rynek, sprzedawać, łączyć i ulepszać ich gry na całym świecie.

Informacje o Digital Dragon:
Digital Dragons to obecnie jedno z największych międzynarodowych wydarzeń branży cyfrowej rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym celem Digital Dragons jest stworzenie platformy współpracy business-to-business (B2B) w ramach polskiego sektora gier, który jest jednym z najintensywniej rozwijających się sektorów branż kreatywnych. Ubiegłoroczna edycja Digital Dragons, która po raz pierwszy odbyła się w sieci, zgromadziła 2900 uczestników, w tym 1100 firm z 65 krajów. Wśród przedstawicieli branży cyfrowej rozrywki znalazły się czołowe firmy polskie i zagraniczne. Do dwóch konkursów: Indie Celebration i Digital Dragons Indie Showcase zgłoszono 366 projektów z 30 krajów, a relacje w mediach dotarły do ​​ponad 1,5 miliona osób. W 2021 roku Digital Dragons odbędzie się online jako cykl wydarzeń organizowanych od maja do września.

READ  Will Smith odpowiada na zakaz Oscarów po uderzeniu Chrisa Rocka

O Krakowskim Parku Technologicznym:
Krakowski Park Technologiczny (KPT) od 20 lat przyczynia się do rozwoju korzystnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości. Przez 10 lat zarządzała inkubatorem technologicznym dla startupów z branży IT. KPT inspiruje społeczność startupów, organizując różne wydarzenia, w tym warsztaty, hacki i konferencje, które pomagają zweryfikować koncepcje biznesowe. Poza tym prowadzi Program Akceleracyjny KPT ScaleUp. Firmy mogą liczyć na wsparcie kapitału zalążkowego, ulgi podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji oraz preferencyjne warunki najmu powierzchni biurowej. KPT kładzie szczególny nacisk na Przemysł 4.0 i przemysł gier wideo. Jest liderem konsorcjum hub4industry, którego celem jest kompleksowe wsparcie firm, które chcą wdrażać rozwiązania Przemysłu 4.0. KPT organizuje także Digital Dragons – wiodące wydarzenie w branży gier w Europie. KPT współpracuje również z EIT Digital International, którego celem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.