Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Britney Spears zwraca się do sądu w Los Angeles w sprawie kontroli jej kariery przez jej ojca | Britney Spears

Sędzia zgodził się we wtorek, że Britney Spears wygłosi osobiste przemówienie przed sądem w Los Angeles, dotyczące jej długoletniej kadencji w czerwcu.

Spears, lat 39, jest pod strażą od 2008 roku, ale rzadko bierze udział w przesłuchaniach. Jej prawnik powiedział we wtorek, że poprosiła o rozmowę bezpośrednio z sądem, ale nie wspomniał o sprawach, które chciała poruszyć.

„Moi klienci zażądali przesłuchania, na którym będą mogli zwrócić się bezpośrednio do sądu” – powiedział we wtorek Samuel Ingham. „Mój klient zażądał pilnego wykonania tej czynności”.

Sędzia wyznaczył rozprawę na 23 czerwca, aby Spears przemawiała w sądzie. Nie było wiadomo, do czego piosenkarka zamierza się zwrócić.

Sprawa koncentruje się na opiece nad Spearsem, A. Porozumienie prawne Jej ojciec, Jimmy Spears, w ciągu ostatnich 13 lat przejął kontrolę nad jej dobytkiem, karierą i innymi aspektami życia osobistego, w tym leczeniem.

Jimmy został mianowany ochroniarzem swojej córki w 2008 roku po tym, jak gwiazda muzyki pop została przewieziona do szpitala na leczenie psychiatryczne po szeroko nagłośnionej awarii.

Britney Spears dała jasno do zrozumienia w zeszłym roku przez swojego prawnika, że ​​nie chce już, aby jej ojciec ingerował w jej sprawy.

Prawnicy 39-letniej piosenkarki w zeszłym roku Stopa Aby usunąć Jimmy’ego ze stanowiska gubernatora, argumentując w sądzie w Los Angeles, że Spears „boi się swojego ojca” i zrobi to. Nie wznawiaj jej kariery, kiedy on ją kontroluje.

Poprzednia próba izolacji go w sierpniu 2020 roku nie powiodła się, a wtorkowe przesłuchanie w sprawie nowego wniosku o jego usunięcie zostało bez dyskusji przełożone na lipiec.

Dokument telewizyjny z lutego przyniósł nową analizę problemu, a ruch #FreeBritney został zapoczątkowany przez fanów, z których niektórzy zgromadzili się we wtorek przed salą sądową.