Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chcesz pić na zewnątrz? W Las Vegas to bryza

Wiosna to pora roku, kiedy pogoda w Vegas przypomina rzut kostką, ale prawdopodobnie będziesz mieć kilka ciepłych dni podczas swojego pobytu. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie słonecznego popołudnia na Strip niż relaks na patio z sorbetem. Na szczęście dla ciebie jest wiele opcji.

Bear Park W Paryżu jest bar na dachu, który wygląda jak przyjęcie na podwórku przyjaciela, z wyjątkiem tego, że znajduje się na Strip. Ciesz się chłodną bryzą i zrelaksuj się przy mrożonym budweiserze (lub do wyboru ponad 100 piw). A jeśli lubisz sport, skup się na telewizorze HD i ciesz się grą.

Udaj się do centrum i ciesz się dziedzictwem wielkich postaci Vegas, takich jak Howard Hughes i Benny Binion pod adresem Legacy Club W Circa, ale piękny taras na zewnątrz zasługuje na taką samą pochwałę. Kameralne siedzenia, paleniska i niezrównany widok, Strip dobrze komponują się z menu klasycznych koktajli. W centrum miasta bombardowany jest również miejscowy browar Crafthouse, Jeden z ekskluzywnych lokali w mieście, który niedawno powiększył swój zewnętrzny dziedziniec, dzięki czemu jest doskonałym miejscem do spędzania czasu. Zamów Silver State Blonde Ale lub Zitrone Sour, aby idealnie dopełnić piękną pogodę.

Próbować Tobgolf Las Vegas– To więcej niż tylko luksusowa przestrzeń do jazdy, to kompletny kompleks rozrywkowy z pięcioma barami. Więc nawet jeśli oddychasz w golfa, nadal możesz usiąść, cieszyć się widokiem, popijać orzeźwiający koktajl i obserwować, jak twoi przyjaciele zabijają piłki golfowe. Jeśli pogoda jest ładna, wykop go na podwórku o godz PBR Rock Bar & Grill W Miracle Mile Shops i zamów Porch Pounder. Nie tylko dopracowanie koktajlu wielkości dziurki od ponczu (podawanego w miseczkach o pojemności 50 i 100 uncji) zajmie wieczność, ale sprawi, że poczujesz się złamany. Atrakcyjne patio w Tom Urban Nowy Jork-Nowy Jork jest oświetlony sznurowymi światłami i ma wspaniały widok na ruch uliczny wzdłuż fałszywego mostu Brooklyn Bridge, dzięki czemu wygląda jak ekskluzywna nowojorska restauracja. Koktajle premium Tom’s Smash zawierają żyto, ale jeśli chcesz zimne piwo, wybierz nowe 40-uncjowe Stein.

READ  Strajk na Broadwayu został zażegnany kilka godzin po głosowaniu o eksmisji

To jest do tego odpowiednie Rombar, Cigar Bar and Lounge w The Mirage, ponieważ jego tropikalne otoczenie na świeżym powietrzu może być tym, co można sobie wyobrazić, gdybyś utknął na pustyni. Nie brakuje koktajli na bazie rumu, takich jak Rhumbar mojito, Latin Manhattan czy mai tai.

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatną subskrypcję cotygodniowego cyfrowego wydania Las Vegas Magazine, Twojego przewodnika po wszystkim, co możesz robić, słuchać, oglądać i doświadczać w południowej Nevadzie. Oprócz najnowszego wydania e-mailem co tydzień, znajdziesz mnóstwo wspaniałych i oszczędzających pieniądze ofert z najbardziej ekscytujących atrakcji, restauracji, nieruchomości i nie tylko! Magazyn Las Vegas jest pełen treści informacyjnych, takich jak restauracje do odwiedzenia, koktajle do wypicia i atrakcje, którymi można się cieszyć.