Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości i transfery Manchesteru United Na żywo Glazer transmitował najnowsze wiadomości z Manchesteru United i Liverpoolu

Konsekwencje były kontynuowane po przełożeniu niedzielnego meczu Manchesteru United i Liverpoolu.

Tysiące fanów wyszło na ulice Old Trafford, aby zaprotestować przeciwko własności Glazerów, a niektórzy weszli na stadion. Chociaż protesty były w większości pokojowe, niestety zdarzały się niepokojące sceny.

Masowy protest oficjalnie rozpoczął się o godzinie 14:00, ale nie minęło dużo czasu, zanim wydarzenia przybrały dramatyczny obrót, gdy setki kibiców zaatakowały stadion i szturmem na stadion, kwestionując mecz.

Mecz został ostatecznie oficjalnie przełożony, gdy United wydało oświadczenie potwierdzające, że mecz zostanie przełożony na późniejszy termin, podczas gdy Liverpool również zaoferował decyzję w sprawie pełnego sportu.

Podczas gdy reakcje na protest nadal dotknęły wiadomości na początku tego tygodnia, gdzie indziej prezes Borussii Dortmund, Hans Joachim Fatsky, stwierdził, że pierwszego gola Erling Haaland pozostanie w klubie.

Powiedzieć Niemieckie media: „Znam Raiolę od dawna i dobrze sobie z nim radzę. Nie ma dla nas problemu. W przyszłym roku pozostanie Erling Haaland z Borussii Dortmund”.

Jak zwykle przez cały dzień będziemy informować Cię o najnowszych wydarzeniach po niedzielnym proteście, a także o plotkach transferowych, aktualizacjach dotyczących kontuzji i pilnych wiadomościach.

Bezpośrednie aktualizacje poniżej.

READ  Pijacka kłótnia między dwoma graczami, w której Broncos prowadzili śledztwo