Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Kraj pochodzenia, Blues Nowej Południowej Walii, Queensland Maroons

Przedstawiciele Nowej Południowej Walii i Queensland czekają na szczegóły dotyczące stanu osiemnastego mężczyzny w kraju pochodzenia, zanim sfinalizują przygotowania do obozów drużynowych przed otwarciem serii w MCG 9 czerwca.

Drużyny Origin I zostaną nazwane 31 maja, a tegoroczna seria jest pierwszą, w której Blues i Maroons poprowadzą 18. mężczyznę po tym, jak ARLC niedawno zgodziło się na użycie dodatkowych drużyn rezerwowych, jeśli mieli graczy, którzy zostali zdyskwalifikowani za błędną grę lub przegraną trzy HIA. , W jednej z gier.

Jednak nie zdecydowano jeszcze, czy 18. kandydat z każdego stanu może pozostać w obozie przez cały okres do Origin, czy też wrócić do swojego klubu na weekendowy mecz.

Smoki, Broncos, Wests Tigers, Panthers, Storm, Titans, Knights i Eels grają w weekend przed Origin I, a jeśli trener NSW Brad Vettler wybierze Clinta Guthersona na 18. mężczyznę, będzie musiał wiedzieć, czy jest kapitanem Parramatta. Musi wrócić do swojego klubu na mecz.

„Staramy się wyjaśnić, czy przestali grać w weekend przed meczem, jaki jest status wypłaty i jak działa cały proces osiemnastki” – powiedział David Truden, dyrektor generalny NSWRL.

Nowy trener Queensland Paul Green powiedział, że nie jest pewien procesu selekcji 18. zawodnika.

Zielony jest gotowy na Wyzwanie Maroon

Biorąc pod uwagę niepewność co do tego, czy zawodnik z numerem 18 może zostać powołany podczas każdego meczu, sędziowie uważają, że niesprawiedliwe jest wymaganie od gracza gry ze swoją drużyną w weekend i powrót do Origin w następną środę wieczorem.

Żaden kraj nie chce ograniczać się do wybierania nowego zawodnika z 18. drużyny z pożegnaniem przed każdym pochodzeniem.

Wprowadzenie 18. mężczyzny początkowo stanowiłoby wyjątkową decyzję dla trenera Greena i NSW, Brada Vettlera, ponieważ zawodnik mógł zostać powołany w dowolnym momencie i musiałby zajmować dowolne miejsce.

READ  Sympatyczny i oddany koszykarz z ogromnym potencjałem pamięciowym

Jeśli jednak zespoły wybiorą asystę ławki, mogą nie chcieć innego gracza, który może grać na wielu pozycjach, a ktoś taki jak Penrith Kurt Capwell, który może grać w drugim rzędzie lub na środku, mógłby być bardziej odpowiedni.

Jednak Capwell jest prawie pewne, że znajdzie się w 17-osobowym składzie Queensland, w środku, w drugim rzędzie lub na skrzyżowaniu.

Kasztanowaty

Nowy trener Queensland Paul Green obiecał nie mówić publicznie o zawodnikach rywalizujących o wybór Marronsa, ale powiedział, że napastnik Sydney Roosters, Lindsay Collins, będzie przegrany.

Collins zadebiutował w zeszłorocznej serii i rozegrał wszystkie trzy mecze dla zwycięzcy Maroon, ale przez pozostałą część sezonu był bez walki po tym, jak został zakłócony w Lidze Mistrzów AFC w nocnej porażce z Newcastle w zeszłą sobotę.

Green powiedział: „Kiedy ludzie pytają mnie o zawodników, odpowiadam, że jeszcze nie wybraliśmy drużyny, ale Lindsay miała naprawdę dobrą passę w zeszłym roku i dobrze rozpoczął ten sezon, więc na pewno będzie w Rozmowa.”

25-latek jest czwartym zawodnikiem, który został zdyskwalifikowany z zawodów z Greenem, ponieważ rozgrywający Roosters Jake Friend i rozgrywający North Queensland Michael Morgan zostali zmuszeni do przejścia na emeryturę w tym sezonie, a Brinko Lee jeszcze nie rozegrał meczu z powodu kontuzji.

Fittler wchodzi w interakcję z przewidywaną datą Green Maroons

Jednak Maroon został wzmocniony przez powrót obrońcy Newcastle Kalina Bunga i Davida Vivity, drugiego gracza z Gold Coast, po tym, jak obaj stracili tytuł mistrzowski w zeszłym roku.

Przegrana Morgana i Lee ujawnia głębokość Queensland na pozycjach i może być wymagana od Canterbury Corey Alan lub Kurta Capwella z Penrith, aby wypełnić jedno miejsce Duńczykiem Jagayem w prawdopodobnie południowym Sydney.

Capewell zaczynał jako środek w pierwszych dwóch meczach w zeszłym roku, zanim został wybrany na swoim pierwszym znajomym miejscu w drugim rzędzie toru, podczas gdy Allan rozegrał ostatnie cztery mecze w Bulldogs Centers.

READ  Cricket: Trener Black Cups mówi, że najniższy wynik Twenty20 nie był zbyt daleko od wyzwania Bangladeszu

Oprócz Ponga i Fifita, reszta zespołu Maroons ma zostać wybrana spośród 20 graczy używanych w serialu w zeszłym roku, którzy pozostaną dostępni do selekcji.

„Powiedziałem, że kiedy dostałem tę pracę, pozytywną rzeczą jest to, że ci faceci wypróbowali Origin i większość z nich wykonała swoją pracę na poziomie Origin, więc masz pewność, że będziesz musiał ich ponownie wybrać” – powiedział Green.

Potencjalny skład Queensland: Calin Bunga Xavier Coates, Dane Gagai, Kurt Capewell, Valentine Holmes; Cameron Munster i Dali Sherry Evans; Josh Babali, Harry Grant, Christian Welch, David Vivita, Feliz Kaufosi, Tino Vaswamaloy. Skrzyżowanie: Jayden Sawa, Jay Arrow, Moiki Futoyka, Ben Hunt. Osiemnasty człowiek: AJ Brimson

Blues

Trener NSW, Brad Vettler, boryka się z bólem głowy związanym z selekcją gwiazdorskiego obrońcy Jamesa Tedesco, Ryana Papenhausen, Toma Terbojevicha, Latrella Mitchella i Clinta Guthersona, skacze Camerona Murraya, Jake’a Tropojevicha, Victora Radleya, Dale’a Finucane’a, Issah Yu i Nathana Browna.

The Blues będzie bez kapitana Boyda Cordnera, który nie grał od czasu kontuzji w pierwszym meczu serii w zeszłym roku, a jego kolega Roosters Luke Kerry po ósmej pięciogwiazdkowej gwiazdce doznał kontuzji kolana, która zakończyła sezon w trzeciej rundzie. .

Jednak Vettler miał teraz do dyspozycji Toma Tropojevica, Mitchella i Radleya, podczas gdy Papenhausen był niedostępny do październikowego finału serii z powodu kontuzji, którą doznał w wielkim finale i przegapił swój debiut w Origin.

Trener Nowej Południowej Walii Brad Vettler.
Trener Nowej Południowej Walii Brad Vettler.
© Grant Truville / NRL Zdjęcia

Z Tedesco gotowym do poprowadzenia zespołu od obrońcy, Mitchell, Tropojevic, Gutherson i Papenhausen będą prawdopodobnie rozważani na środku, skrzydłowym lub ławce.

Gutherson i Jack Wheaton obaj zajęli miejsca w NSW w zeszłorocznej serii, ale ten ostatni zajmuje piąte miejsce z Canberrą i można by również rozważyć zdobycie koszulki z numerem 6, wraz z Cody Walkerem z South Sydney i Jarum Lowway z Penrith.

READ  Kiwi Camille French w swoim debiucie w maratonie pobił rekord kwalifikacji olimpijskich

Blues jest zepsuty do wyboru, a Fittler prawdopodobnie będzie musiał podjąć decyzję o wyborze Murraya bez gwiazdy Rabbitohs grającej ponownie przed Origin, po tym, jak doznał kontuzji kostki w zeszłym tygodniu w Canberze.

Radley mógłby ukryć prostytutkę, gdyby Damian Cook nie mógł zagrać przez pełne 80 minut, więc prawdopodobnie miałby przewagę nad rywalami w selekcji w 17-osobowym składzie.

Drugi wioślarz Penrith, Liam Martin, może również rozważyć nieobecność Cordnera.

Prospective NSW Team: James Tedesco, Josh Addo Carr, Jack Wheaton, Latrell Mitchell, Tom Terbojevic; Cody Walker, Nathan Cleary; Payne Haas, Damian Cook, Daniel Siviti, Tyson Frizzell, Angus Crichton i Jake Terbojevich. Zmiana: Ryan Papenhusen, Victor Radley, Del Finucane, Junior Paolo. Osiemnasty człowiek: Clint Gutherson.

Zajmij miejsce, aby zobaczyć konkurencyjną siłę Origin Na biletach NRL