Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

[Update: 1 year later] Recenzja: Ten adapter konwertuje standardowy CarPlay na Wireless CarPlay i jakoś działa

Kilka lat temu kupiliśmy z żoną dwa nowe samochody Hondy. My Civic był wyposażony w Apple CarPlay, ale HR-V ma podstawowy system informacyjno-rozrywkowy. Do tego czasu jesteśmy przyzwyczajeni do jazdy z CarPlay, więc ulepszyliśmy jego system za pomocą rozszerzenia Jednostka Alpine z technologią bezprzewodową CarPlay. Naprawdę chciałem użyć Wireless CarPlay, ale wymiana mojego systemu rozrywki była dość kiepska.

Teraz jest rozwiązanie transformacji Standard CarPlay Wireless, Przynajmniej w przypadku niektórych modeli i faktycznie działa!

[Update May 15, 2021: One of the main concerns about this adapter for me wasn’t if the adapter would hold up over time. Instead I was worried that the next major version of iOS might break something about how the adapter works. Fortunately that hasn’t been the case through all of iOS 14 with the iPhone 12. We’ll continue tracking support with iOS 15 around the corner.] [Update May 4, 2020: A firmware update has resolved the media volume issue! The firmware update process is simple enough: scan a QR code on the manual, launch a website while paired to the adapter, then check for new firmware. Bonus points for including the media volume fix in the release notes!]

Zgodność

Istnieje kilka adapterów, które twierdzą, że konwertują CarPlay na Wireless CarPlay za około 100 USD. Jednak kompatybilność z niektórymi markami i modelami samochodów jest trudną częścią. Moje pierwsze zamówienie na bezprzewodowy adapter CarPlay zostało anulowane przez sprzedawcę w zeszłym roku z powodu problemów ze zgodnością. Mój przyjaciel Jake Pugh To było pozytywne doświadczenie z przetwornikiem, który wypróbował w samochodzie Chevy Volt 2016, jednak ostatnio zrobiłem kolejny strzał, aby wypróbować go sam.

Użyłem Adapter CarLink 2.0 Jak na moją Hondę Civic 2017. Moje oczekiwania były naprawdę niskie. Nie spodziewałem się, że to zadziała, ale było to warte doświadczenia. Produkt okazał się prawie doskonały!

Łatwe do zainstalowania

Skonfigurowanie adaptera nie jest trudniejsze niż sparowanie go z Wireless CarPlay. Podłącz adapter do portu USB w samochodzie, który obsługuje przewodowe CarPlay, a następnie sparuj iPhone’a z adapterem przez Bluetooth z aplikacji Ustawienia.

READ  Zaha Hadid i SLAMP prezentują rzeźbę świetlną ARIA INFINITA