Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

God of War Ragnarok sprzedał się w 11 milionach egzemplarzy

Połącz się z czołowymi liderami gier w Los Angeles na GamesBeat Summit 2023 w dniach 22-23 maja. Rejestracja tutaj.


Sony Santa Monica zapowiedziała swoją grę w listopadzie God of War Ragnarok, przekroczył kolejny kamień milowy w sprzedaży – w ciągu pierwszych trzech miesięcy od premiery sprzedano ponad 11 milionów egzemplarzy. To podwaja sprzedaż osiągniętą w pierwszym tygodniu po premierze 9 listopada 2022 r.

Ragnarok był brązowym medalistą GamesBeat Nasza lista gier na 2022 rokrównież uzyskując ocenę 4,5/5 Nasza recenzja. Sony ogłosiło w zeszłym roku, zaledwie kilka tygodni po premierze Ragnarok, że była to najszybciej sprzedająca się premiera własna w historii PlayStation, sprzedając się w 5,1 miliona egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery.

Poprzednik Ragnaroka, God of War (2018), sprzedał się w 3,1 miliona egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni. Ten ostatni sprzedał się w 23 milionach egzemplarzy Od ostatniego raportu. W międzyczasie franczyza wymieniła najszybciej sprzedający się tytuł z takimi tytułami jak The Last of Us i Spider-Man.

Biorąc pod uwagę, że Sony niedawno ogłosiło Większa dostępność dla PlayStation 5Sprzedaż jednego z jego głównych tytułów powinna jeszcze wzrosnąć. Wydawca ma również zwyczaj wydawania swoich gier na PC w późniejszym terminie, aby nieznacznie zwiększyć sprzedaż (co zrobił w przypadku God of War, Horizon Zero Dawn i Marvel’s Spider-Man). God of War Ragnarok prawdopodobnie pójdzie w ich ślady.

GryBeat Creed Opisując branżę gier, „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważne są dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydenta w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i czerpać z niej przyjemność. Odkryj nasze briefingi.

READ  Chcesz wygrać darmowy bilet w kosmos? Aplikuj teraz z Space For Humanity