Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy Lexus RC F może pokonać najpotężniejszego AMG C63 S w wyścigach drag racing?

W świecie coupe z silnikiem V8 Lexus RC F. Wygląda na to, że przegrywasz przeciwko Mercedes AMG C63 S.. Wtedy spojrzysz na ich specyfikacje, ponieważ Niemcy mają dużą różnicę w różnicy mocy dzięki konfiguracji z dwoma turbodoładowaniami, co prowadzi do ogromnego postępu pod względem wartości momentu obrotowego.

Ale nie zawsze tak jest, gdy wkładasz oba samochody drag Race. Trakcja jest bardzo ważna iw tym przypadku fajny i nieco wilgotny pas startowy w ustawieniu do walki silnik Na YouTube.

To nasuwa pytanie: czy Lexus RC F naprawdę może pokonać najpotężniejszego Mercedesa AMG C63 S w prostym wyścigu?

Najpierw liczby. RC F, choć słabszy, nie jest wolny. 5-litrowa szlifierka V8 generuje 472 KM (352 kW) i 395 lb-ft (535 Nm) momentu obrotowego. Numery te są wysyłane na tylne koła.

Z drugiej strony AMG C63 S wytwarza 503 KM (375 kW) i imponujący moment obrotowy 516 lb-ft (700 Nm) dzięki 4-litrowemu silnikowi V8 z podwójnym turbodoładowaniem. Napęd na tylne koła jest również napędem na tylne koła i jest nieznacznie cięższy niż japońskie coupe.

Na papierze RC F jest nieco wolniejszy niż AMG C63 S, osiągając 100 km / hw 4,5 sekundy, w porównaniu z 3,9 sekundy Niemca. Jednak liczby te zostały pobrane w idealnych warunkach, co prowadzi nas do wyścigu drag w tym artykule.

Z wyżej wymienionymi warunkami powierzchniowymi i takimi Kawałki Nosili różne opony, czy te liczby mają znaczenie w wyścigu na ćwierć mili? Obejrzyj wideo zamieszczone powyżej i daj nam znać, co myślisz, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

READ  Garena Free Fire MAX Wykorzystaj kody 28 sierpnia: Dowiedz się, jakie darmowe prezenty możesz dziś otrzymać